درباره ما

مجله آموزشی اقتصادی حجره نما با تولید مقاله های با ارزش و سودمند در تمامی زمینه هایی که هموطنان گرامی در طول روز با آن سر و کار دارند در دی ماه سال 1395 شروع به فعالیت کرده است.

هدف اصلی مجله حجره نما ایجاد محیطی برای آشنایی کاربران با بازارهای خرید روزمره است تا بتوانند در آن از مشاوره ها ، آموزش ها و توصیه های موجود در سایت برای محصولات بازارها و … بهره ببرند.

تا کنون این اتفاق برای بسیاری از کاربران رخ داده است

برای خرید محصولی علی الخصوص محصولاتی که نیاز به حضور فیزیکی کاربر دارند دچار سردرگمی و تردید شوند . عوتمل متعددی در این سردرگمی و تردید موثر هستند مثل اعتماد ، گارانتی ، صحت اطلاعات ، موجودی کالا و عدم اطلاع از ویژگی های آن محصول از جمله این دلایل می باشند.

به طور مثال قبل از خرید فرش برای منزل خود داشتن اطلاعاتی جون ویژگی های فرش ها ، اطلاعات فرش های مختلف ، تحوه نظافت و شستشوی فرش ها ، بازارها و مغازه های معتبر و حتی ویژگی های طراحی دکوراسیونی فرش ها و استفاده از فرش ها در طراحی دکوراسیون باعص می شود انتخاب دقیق و درستی را برای خرید فرش انجام دهید و از خرید خود تا مدت ها راضی باشد.

برای خرید گل و گیاه برای خانه و آپارتمان یا محیط کار خود می توانید در بخش گل و گیاه مجله حجره نما به منبعی کامل و جامع از گل و گیاه های زینتی آپارتمانی و … با ویژگی های کامل آنها ، خواص آنها ، نحوه مراقبت و بسیاری موارد دیگر همچون گالری هکس ، فیلم های آموزشی و … دست پیدا کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

علاقه مندان خودرو ، تیونینگ ، مکانیک ها ، فروشندگان قطعات خودرو می توانند از این مجله برای آشنایی با قطعات و شرکت های خودرو سازی و لوازم یدکی و قطعات خودرو در داخل و خارج از کشور استفاده کنند.

خودرو بازها به گنجینه ای اط اطلاعات تیونینگ قطعات خودرو ها ، بررسی مدل ها و ویژگی ها دسترسی خواهند داشت.

مجله حجره نما هدماتی نوین را در زمینه آموزش و مشاوره به شما ارائه می نماید و از صفر تا صد خرید با شما همراه خواهد بود.