کفپوش ضد خستگی – آسوده بیاستید

0
146
کفپوش ضد خستگی

کفپوش ها بیشتر در رستوران ها و محیط های اداری دیده می شوند. اما این نوع کفپوش ها را می توان در قسمت هایی از خانه مانند آشپزخانه و اطراف میزها که در آنجا بیشتر می ایستیم استفاده نمود.   این نوع پدها علاوه بر دوام بالا و کیفیت مناسب، بسیار انعطاف پذیر می باشند، که علاوه بر دفاتر و مراکز اداری و تجاری در منزل نیز قابل استفاده هستند.

این کفپوش های ضد خستگی از کاشی های چوبی که بر روی یک صفحه پلاستیکی نصب شده اند، تشکیل شده اند و دارای سطح صاف و نرم برای افرادی که زمان طولانی را سرپا می ایستند و نیاز به یک کف پوش نرم در زیر پای خود دارند، مناسب می باشد.

تمیز کردن کف پوش کار بسیار ساده ای است. اگر هنگام آشپزی یا هر کار دیگری بر روی آن مواد غذایی یا هر چیز دیگری ریخته شد به هیچ عنوان نگران تمیز کردن آن نباشید و به راحتی تنها با یک مایع صابون ملایم و آب ولرم می توانید آن را تمیز کنید.

علاوه بر این نیازی نیست که نگران گرد و غبار یا مواد آلرژی زایی که از کف پوش های فرشی ایجاد می شود، باشید زیرا که مواد استفاده شده در این کف پوش کاملا بی ضرر و ضد آلرژی می باشند.

با اینکه این وسیله از چوب و پلاستیک ساخته شده  بسیار سبک می باشد و به راحتی قابل جا به جایی است. اندازه آن 21 در 40 سانتی متر می باشد و در رنگ های متنوعی همچون سیاه، سفید، طلایی و قهوه ای گردویی موجود است.