تابلو فرش ایرانی ، نماد ایرانی

0
313
تابلو فرش ایرانی

امروزه بافت تابلو فرش از طریق دستگاه های بسیار بزرگ صنعتی انجام می گیرد . یکی از نماد های سرشناس و شناخته شده در تمام جهان از کشور عزیزمان ایران ، تابلو فرش ایرانی است .

در تابلو فرش ها می توان عکس نماد ها و یا مشاهیر ایرانی را در طرح تار و پود تابلو استفاه کرد که برای عزیزانتان بسیار جالب و یادگاری گران بها و ماندگار به همراه هنر ناب ایرانی خواهد بود .
تابلو فرش در هنر قالی بافی معمولا به فرش هایی گفته می شود که جنبه ی تزئیناتی دارند و همانند تابلو عکس با قاب های چوبی و یا فلزی قاب می شوند و در منزل و یا مغازه بر روی دیوار قرار می گیرند که نمونه ایرانی این محصول نفیس ترین نوع آن در جهان است.

تابلو فرش

اندازه ی تقریبی اکثر تابلو فرش ها حدود 50 در 35 سانتی متر تا 2 در 3 متر بافته می شود. قیمت آن ها معمولا بسیار بیشتر از فرش های معمولی است معمولا این نوع فرش ها در آذربایجان ایران و شهر کوچکی به نام سردرود که قدمت سه هزار ساله دارد یافت می شود که به عنوان پایتخت تابلو فرش جهان لقب گرفته است .

امروزه با آمدن کامپیوتر در کار صنعت بافت تابلو فرش ها سرعت بیشتری در جهت پیشرفت پیدا کرده است زیرا در گذشته طراحی و بافت آن زمان بسیار طولانی را طی می نمود که امروزه با وارد شدن کامپیوتر کار بسیار آسان تر و سریع تر شده است و همچنین قیمت آن از تابلو فرش های تمام بافت دست مناسب تر است . در تابلو فرشهای ما عکس های خانوادگی ، منظره ، آثار باستانی ، هرگونه آرم ، عنوان و عبارت در هر سایز قابل بافت است.

تابلو فرش هایی متناسب با هرگونه سلیقه. مطابق با طرح و فضای زندگی شما در ابعاد و اندازه دلخواهتان می تواند تولید شود. شرکت هایی وجود دارند که می توانید به آنها سفارش تابلو فرشی سفارشی دهید تا چهره یا منظره دلخواه خودتان را در قالب یک تابلو فروش به شما تحویل دهند..
تابلو فرش یکی از بهترین هدیه هاست ؛ زیرا تابلو فرشها از بین نمی رود ، نماد ماندگار کشور ایران است ، بسیار غافلگیر کنده است و سالیان سال به عنوان نفیس ترین ، گرانبها ترین و ماندگار ترین یادگاری برای عزیزان شما خواهد ماند .

خلاصه مقاله
نام مقاله
تابلو فرش ایرانی ، نماد ایرانی
توضیحات
ایرانی دارای صنعت فرش بافی قوی است همین امر باعث شده است تا تابلو فرش ایرانی نیز صنعتی پر قدرت باشد و تابلو فرش های نفیسی از هنرمندانمان شاهد باشیم
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده