۸ نکته مهم قبل از آغاز تعمیرات خانه

0
66
تعمیرات خانه

اگر شما به دنبال تعمیرات خانه خود هستید باید در نظر داشته باشید که انجام تعمیرات خانه در ابعاد بزرگ می تواند هزینه های بالایی به دنبال داشته باشد.

در اینجا 8 نکته وجود دارد که پیش از اینکه تعمیرات خانه را شروع کنید باید آنها را به خاطر داشته باشید.

  1. همه چیز با برنامه ریزی می باشد

بررسی، بررسی و بررسی. این کار برای فهمیدن الزامات لازم برای رسیدن به هدفتان به شما کمک خواهد کرد. از دیگران راهنمایی بگیرید، شاید که دوستان پروژه مشابه را انجام داده باشند یا وب سایت هایی را به شما معرفی کنند.

  1. نقشه برداری از یک طراحی جالب

این مورد یکی از نکات ساده در تعمیرات خانه است ، اما می توانید تصور کنید که چطور از فضاها استفاده نمایید و هرگونه مشکلات اولیه را برطرف کنید. از خودتان بپرسید که مناطق مختلف چطور کار خواهند کرد و  چطور در ارتباط هستند و می خواهید با چه مقیاس هایی کار کنید. درگیر جزئیات نشوید و به خاطر داشته باشید که ذهنتان را باز نگه دارید- چیزهای زیادی تغییر خواهد کرد.

  1. یک پیمانکار ساختمان قابل اعتماد پیدا کنید

پیدا کردن یک پیمانکار ساختمان قابل اعتماد بسیار مهم است. اگر دوستان و خانواده شما نمی توانند کسی را معرفی کنند، وب سایت های مختلفی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.

تعمیرات خانه

  1. ترتیب دادن جدول مالی و زمانی

یک مجموعه خوب از طرح ها و برنامه زمانی مشخص برای تعمیرات خانه ارزشمند خواهد بود ، اما این برنامه باید واقع بینانه باشد.با این کار شما می توانید هزینه های پروژه تعمیرات خانه را کاهش دهید.

  1. با برنامه ریزی مجاز و مقررات ساخت و ساز آشنا شوید

بر دو چیز تمرکز نکنید. زمانی که برنامه ریزی اجازه ارزیابی هدف و زیبا سازی یک ساختمان را می دهد مقررات ساخت و ساز همه چیز درباره ساختار و سلامتی و ایمنی، تهویه و عایق را پوشش می دهد. مصوبات دیگر نیز ممکن است مورد نیاز باشد.

  1. تدوین یک قرارداد

این مورد به عنوان یک توافق بین ” مشتری ” و پیمانکار ساختمان ” که تمامی ” باید ها و نباید ها” مانند کارهای اضافی و زمان صرف شده را در بر می گیرد.

تعمیرات خانه

  1. به همسایه های خود اطلاع دهید

تعمیرات خانه شما هر اندازه ای که باشد، مقدار مشخصی آلودگی، سر و صدا و اختلال ایجاد می کند. برای جلوگیری از خشم و عصبانیت، با کلام صادقانه  با همسایگان خود قبل از شروع تعمیرات خانه صحبت کنید.

  1. آرزوی بزرگ داشته باشید

این ممکن است در ابتدا غیر ممکن به نظر برسد، اما این که تا چه حد می توانید با کمک به رویایتان دست یابید شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

خلاصه مقاله
نام مقاله
8 نکته مهم قبل از آغاز تعمیرات خانه
توضیحات
برای شروع و انجام تعمیرات خانه باید یکسری اصول و قواعد را رعایت کنید تا در هنگام اجرای تعمیرات خانه به مشکل بر نخورید . این نکات در 8 اصل جمع آوری شده اند
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده