معرفی شرکت اندیشه سبز خزر

0
120
شرکت اندیشه سبز

شرکت اندیشه سبز خزر با شعار توسعه سبز ، اندیشه ی ماست ؛ با به کار گیری و هوش و درایت تعدادی جوان کم سن و سال گیلانی در مرداد ماه سال 79 در شهر رشت احداث شد. این احداث با هدف ارائه ی خدمات دسترسی به اینترنت با بهای نازل تر از شرکت های غیر بومی و هم چنین استفاده ی همه جانبه و آسان گیلانی های عزیز از اینترنت ،کار خود را در این زمینه شروع کرد. با این توجیهات پس از دریافت مجوز ISP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کار خود را به طور رسمی در بازار کامپیوتر شروع کرد. در ابتدا این شرکت فقط در زمینه ی اینترنت آنالوگ Dial-Up فعال بود که با گذشت زمان و با  کسب مجوز های مربوطه و هم چنین جذب سرمایه گذار توانست در طول گذشت دو سال به ارائه خدماتی چون تلفن بین الملل و هم چنین خدمات پهنای باند به سایر ISP های استان نائل شود

پس از مدتی با گذشت زمان و پیشرفت در زمینه های ارتباطی و حوزه ی فناوری اطلاعات و اینترنت شرکت اندیشه سبز نیز در جا نزد و گام به گام تکنولوژی خود را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار داد و از اولین ها در زمینه ی سرویس های ارتباطی DSL و پهنای باند بیسیم نام گرفت و توانست به اکثر ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی استان خدمات ارائه دهد. علاوه بر آن ریالاین شرکت با توسعه ی قلمرو تجاری خود به استان های مازندران ، همدان و قزوین نیز خدمات نام برده را ارائه می دهد.

شرکت اندیشه سبز با به کار گیری کارمندان و کارشناسان مجرب در زمینه ی IT و زمینه های تخصصی مرتبط با ارائه ی خدمات به بانک ها ، ادارات ، کارخانه ها و دیگر در طی سالیان فعالیتش توانسته است سهم زیادی از بازار تجارت و کسب و کار را ازان خود کند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
معرفی شرکت اندیشه سبز خزر
توضیحات
شرکت اندیشه سبز خزر در استان گیلان در حدود نزدیک به بیست سال مفتخر به ارائه ی خدمات اینترنتی و قبیل آن به همشهریان خود و هم چنین سایر استان هاست.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده