چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ USB

0
160
چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ

شاید برای هر کدام از ما پیش آمده باشد که در فضایی که نور کم است خواستیم از کامپیوتر و لپ تاپ خود استفاده کنیم ولی به علت اینکه نور خیلی کم بوده و نتوانستیم صفحه کلید سیستمتان را ببینیم ، از ادامه کار صرف نظر کردیم . و یا اینکه در تاریکی خواستید مطالعه کنید و چراغ قوه نداشتید و گوشی شما هم از نوع فلش دار نباشد و نتوانستید به به مطالعه ادامه دهید . باید بگویم که دیگر دوره ی این گونه مشکلات به پایان رسیده است با تولید  Portable USB LED Lamp  که یک چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ است تحول بسیار بزرگی در بخش لوازم جانبی دستگاه های دیجیتالی رخ داد .

چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپاین چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ و موبایل کار را بسیار آسان کردند و برای کسانی که عادت به شب کاری با لپ تاپ دارند و نمی توانند چراغ های اتاق را روشن کنند تا مزاحم خواب بقیه نشوند و از طرفی هم کمبود نور باعث ندیدن صفحه کلید می باشد پس بهترین راه استفاده از  Portable USB LED Lamp می باشد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که این چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ و موبایل  دارد این است که شما می توانید ساعت ها کار کنید و نگران تمام شدن شارژ آن نباشید زیرا با یک کابل یو اس بی به لپ تاپ وصل می شود و از باتری لپ تاپ شما استفاده می کند .

بدنه ی Portable USB LED Lamp ها کاملا انعطاف پذیر است و شما می توانید آن را بر اساس میزان نور دلخواه خود بر روی صفحه کلیدتان تنظیم کنید . این چراغ قوه ی انعطاف پذیر و سبک در مسافرت ، درون ماشین و حتی سفر های هوایی نیز کاربرد دارد .

لامپ به کار رفته در این چراغ مطالعه ال ای دی می باشد و بدنه س آن از سیلیکون ساخته شده است که بسیار انعطاف پذیر است ولتاژی که آن را به کار بیاندازد باید برابر پنج ولت باشد .

خلاصه مقاله
نام مقاله
چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ
توضیحات
از ویژگی های فوق العاده ی چراغ مطالعه های سبک و قابل حمل لپ تاپ و موبایل این است که شما می توانید ساعت ها کار کنید و نگران تمام شدن شارژ آن نباشید و حتی اندکی هم از نوردهی آن کم نمی شود .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده