کاربردی ترین لپ تاپ های استوک Dell

0
381
کاربردی ترین لپ تاپ استوک شرکت Dell

امروز می خواهیم دو نوع از کاربردی ترین لپ تاپ های استوک کمپانی Dell  را به شما خواننده ی گرامی معرفی کنیم تا اگر قصد خرید لپ تاپ استوک را دارید با دید باز و اطلاعات کامل به سراغ فروشگاه های فروش لپ تاپ بروید .

لپ تاپ استوک Dell Latitude E4310

یکی از کاربردی ترین لپ تاپ های استوک ، لپ تاپ استوک Dell Latitude E4310 می باشد که در اینجا به بررسی برخی از ویژگی های آن می پردازیم .

کاربردی ترین لپ تاپ های استوک کمپانی Dellلپ تاپ استوک Dell Latitude E4310دارای کارت گرافیک 1.7 گیگابایتی و رم 4 گیگا بایتی و هارددیسک 250 گیگابایتی با قابلیت ارتقا تا 1 ترابایت می باشد همچنین دارای صفحه نمایش 13 اینچی با قابلیت پخش HD است . اگر شما در طول روز در مکان های مختلف نیاز به لپ تاپ دارید و مجبورید سیستم را با خود حمل کنید این لپ تاپ بسیار گزینه ی مناسبی می باشد زیرا وزن آن تنها 1.5 کیلو گرم است .

قیمت حدودی این لپ تاپ استوک ، 800000 تومان می باشد.

 

 

لپ تاپ دیگری که از سری لپ تاپ های Dell  به عنوان کاربردی ترین لپ تاپ های استوک این شرکت به شما معرفی می کنیم ، Dell Latitude E6330 می باشد  که بسیار سبک و خوش ساخت می باشد که  وزن تقریبی آن دو کیلوگرم است سایر ویژگی های این لپ تاپ استوک فوق العاده عبارت اند از :

  • سی پی یو : Core i7
  • رم : چهار گیگابایت با قابلیت ارتقا تا شانزده گیگابایت
  • هارد دیسک : 320 گیگابایت با قابلیت ارتقا تا 4 ترابایت
  • دارای دی وی دی رام و سی دی رام
  • کارت گرافیک : : Intel HD 4000 Upto 1.7 GB

اگر شما برای انجام کار های خود به یک لپ تاپ  احتیاج دارید و قصد پرداخت هزینه ی زیاد را ندارید بهترین گزینه لپ تاپ استوک Dell Latitude E6330 به عنوان کاربردی ترین لپ تاپ استوک کمپانی Dell  می باشد.

قیمت حدودی این لپ تاپ استوک 1000000 تومان می باشد .

خلاصه مقاله
نام مقاله
کاربردی ترین لپ تاپ های استوک
توضیحات
دو نوع از کاربردی ترین لپ تاپ های استوک کمپانی Dell را در این مقاله برایتان معرفی کردیم که از سبک ترین لپ تاپ های استوک موجود می باشند و قدرت و قابلیت پردازش بالایی دارند .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده