طراحی آثار هنری در اتاق پذیرایی

0
157
آثار هنری در اتاق پذیرایی

با استفاده از آثار هنری به اتاق پذیرایی خود شخصیت و علاقه دیداری اضافه کنید . قطعاتی را پیدا کنید که موجب افزایش زیبایی طراحی شما و سلیقه ی شخصی شما شود . پس از آن برای داشتن آثار هنری در اتاق پذیرایی این دستورالعمل ها عملی را دنبال کنید .

انتخاب هنر

آثار هنری در اتاق پذیرایی

آثار هنری واقعا یک انتخاب شخصی هستند . هرچیزی که نظر شما را جلب می کند ، هرچیزیکه با شما صحبت می کند ، نشان دهنده ی و بازتابنده شخصیت شما در اتاق پذیرایی تان است . قاب های هنری بسیار محبوب هستند .عکس ها ، چاپ ها و نقاشی های اصلی به راحتی می توانند در داخل قاب قرار گیرند و نمایش داده شوند . می توانید علاقه شخصی خود را با استفاده از انتخاب قاب مورد توجه اضافه کنید .

نباید از عکس آثار هنری استفاده کنید و آن ها را خریداری کردید . آثار هنری خود را با استفاده از قاب های مربع از پارچه های رنگارنگ و پس زمینه های گرافیکی و یا قاب های زیبا به دیوار بزنید .

صفحات هنری را با استفاده از الگوها و بعد در دیوار ، زیبا و چشم نواز کنید . به علاوه ، گنجینه های خانوادگی روی دیوار زیبا تر هستند تا به صورت پنهان شده . از مجموعه ای صفحات در اطراف یک پنجره یا یک ورودی و یا در هر قسمت از دیوار خالی استفاده کنید .

با نصب و آویزان کردن یک پازلی که با هم تمامش کردید به فضا شخصیت دهید ، یا می توانید تصویری از دوران دبستان تان و شاید تصویر از مقصد مورد علاقه را نصب کنید ، که این ها باعث شروع یک گفتگوی خوب نیز می شوند .

برای اضافه کردن علاقه گرافیکی بر روی یک دیوار بزرگ ، در سطح چشم می توانید از فرش های زیبا استفاده کنید .

شروع کردن

آثار هنری در اتاق پذیرایی

قبل از شروع آویزان کردن آثار هنری بر روی دیوار ، باید ابزار مناسب را جمع آوری کنید .

تصمیم بگیرید که چه اثر هنری را میخواهید به دیوار بزنید و به چه ابزاری برای نگه داشتن آن نیاز دارید . حلقه های نگه دارند برای همه کار به درد می خورند ، از جمله پلاتر و آینه های سنگین . خرید سخت افزار های ایمن برای تحمل اجسام سنگین امتیاز است .

قبل از اینکه بخواهید دیوار را سوراخ کنید ، چیدمان نهایی تان را بر روی دیوار تست کنید . برای این کار از کاغذهایی با اندازه ی آثار هنری تان و چسب کاغذی استفاده کنید . سعی کنید از چیدمان های مختلف برای پیدا کردن ترکیب مورد علاقه تان استفاده کنید . نکته : اگر شما به دنبال آویزان کردن یک پرتره هستید ، بر روی کاغذ یک فلش بکشید تا نمایانگر آن باشد .

با ترکیب کردن اشکال متضاد ایجاد علاقه کنید . از صفحه های قابل گرد بالای مبلمان مربع استفاده کنید ، فریم هایی را که اشکال و اندازه متفاوتی دارند را با هم مخلوط کنید ، یا اشکال نازک عمودی را در امتداد یک دیوار طولانی نصب کنید . از رنگ ها یا تم های مختلف برای متحد کردن قطعات استفاده کنید .

آثار هنری در اتاق پذیرایی

شما لازم نیست که قاب ها را به دیوار آویزان کنید ، می توانید از طاقچه های فضایی برای تزئین استفاده کنید و قاب ها را در امتداد آن قرار دهید . این گزینه بسیاری از انواع آرایش را به شما ارائه می دهد و شما میتوانید به راحتی آثار هنری در اتا نشیمن و عکس های خانوادگی تان را به روز کنید . با استفاده از چند گلدان و شمع یا لوازم دیگر به آ بعد دهید .

هنگامی یک اثر هنری را آویزان می کنید ، شروع به تعریف ابعاد فضای نمایش خود کنید . این اثر هنری ممکن است میان دو درگاه باشد یا مرزها فقط دیداری باشند ، مانند دسته های مبل . به عنوان یک قانون کلی ، برجسته ترین نقطه برای قرار دادن یک قطعه ، قرار دادن آن در مرکز اصلی توجه چشم است .

آویزان کردن آثار هنری در اتاق پذیرایی در ارتفاع خیلی بالا از مبلمان ، اشتباه رایجی است . باید در مرکز توجه چشم قرار گیرند ، به طور متوسط ، به اندازه ی 5 پا از سطح زمین برای یک فرد بزرگسال . اگر مبل شما دارای ارتفاع کمی است ، آن ها را پایین تر نصب کنید ، زیرا آن ها دیگر احساس شناور بودن را ایجاد نمی کنند . اندازه ی 6 اینج فاصله بین بالای مبل و آثار هنری در اتاق پذیرایی ، مناسب است ، اما شما می توانید با توجه به چشم خود آن ها را نصب کنید .

با توجه به مقیاس ، وقتی یک اثر هنری بالای مبل ، طاقچه ی بالای بخاری ، یا هر نقطه ی قابل توجهی قرارمی گیرد ، مطمئن شوید که قطعه یا گروهی از قطعات میزان 3/1 تا 3/2 عرض بالای آن را اشغال می کنند .

برای اضافه کردن آثار هنری در اتاق پذیرایی ، آن را به فاصله ی چند اینچ از کابینت با یا میز آویزان کنید ، تا چشم اجازه داشته باشد هر دو را در نگاه ببیند .

خلاصه مقاله
نام مقاله
طراحی آثار هنری در اتاق پذیرایی
توضیحات
آثار هنری در اتاق پذیرایی ، خانه ما را زیبا می کنند ، شما میتوانید برای آویزان کردن یک اثر هنری از راه کارهای ارائه داده شده ، استفاده کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده