ایده های اتاق پذیرایی خاکستری

0
256
اتاق پذیرایی خاکستری

امروزه رنگ خاکستری به رنگ غم و اندوه تبدیل شده است . از ذغالی تا کبوتری ، به دنبال استفاده از بهترین سایه برای اتاق پذیرایی خاکستری باشید .

ترکیب و مطابقت

اتاق پذیرایی خاکستری

استفاده از سایه خاکستری یک راه ظریف برای شخصیت بخشیدن به اتاق پذیرایی است . این دیوارهای خاکستری روشن تن عمیق مبلمان خاکستری را متعادل می سازد . این تاکید رنگ روشن در اتاق ، یک مقدار مناسب از کنتراست برای بازی کردن با چشم است . فرش گورخر یک نقطه کانونی سرگرم کننده می افزاید .

روح خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

رنگ خاکستری مانند یک آفتاب پرست تمایل به انطباق با محیط دارد . در این اتاق پذیرایی ، به لطف سقف بلند که یک حس وسعت در فضا را ایجاد می کند و پنجره های بزرگ که اجازه می دهند ، مقدار زیادی نور به داخل وارد شود ، سایه های ابری خاکستری تبدیل به روح شده اند . شدت های مختلفی از رنگ خاکستری در همه چیز وجود دارد ، از دیوار گرفته تا مبلمان و فرش . با استفاده از سایه های مختلف خاکستری ، گرایش های رنگ سرد برای ایجاد یک نگاه نرم ایجاد می شود .

به شدت خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

ایجاد یک اتاق پذیرایی یا یک اتاق نشیمن با یک پس زمینه ی خاکستری فولادین . در این فضا ، در دیوار و سقف از یک رنگ هماهنگ برای ایجاد یک دید ثابت استفاده شده . رها کردن سقف به رنگ سفید ، در جایی که دیوارها با خاکستری اشباع شده اند ، یک استراحت نامطلوب را ایجاد می کند . سقف هاله ای نرم تر ، روشن تر و راحت تر به فضا می بخشد و برای تاکید می توان از کوسن ها پارچه های رنگارنگ استفاده کنید .

به سختی وجود داشتن خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

هنگامی که هدف ، نور و روح است ، فقط یک زمزمه از رنگ را به اتمسفر لهستانی اضافه کنید . در این اتاق پذیرایی سنتی ، سایه های ظریفی از رنگ خاکستری در دیوار وجود دارد ، رنگ با کوچکترین کونتراست به برجسته کردن گچ کاری دقیق کمک می کند .

تراکم رنگ مبلمان

اتاق پذیرایی خاکستری

حتی اگر رنگ خاکستری در طراحی حضور دارد ، باز هم می توان از رنگ خنثی آن استفاده کرد . رنگ معمولا در مبلمان و اثاثیه ی بزرگ به صورت ملایم و خنثی استفاده می شود زیرا هم مقرون به صرفه است وهم نمی توانید آن را به راحتی تعریض کنید . اما زمانی که رنگ درخواستی شما خاکستری است ، می توانید از آن به عنوان یک سرمایه گذاری استفاده کنید . در این فضا ، بزرگترین بلاک رنگ در مبلمان خاکستری وجود دارد . درحال حاضر ویژگی رنگ به کار رفته در این اتاق به راحتی می تواند در هم ترکیب شوند .

پس زمینه ی خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

توجه خود را بر عناصر و اشکال معماری جالب ، با کمک خاکستری خنثی نرم در سراسر اتاق پذیرایی خاکستری نگه دارید . رنگ کوسن ها در ، فضای اتاق را متعادل می سازد .

منطقه ی خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

برای تعریف سبک طراحی خود و ایجاد شخصیت در فضا از رنگ خاکستری برای نمایش استفاده کنید . دیوارهای خاکستری در اتاق پذیرایی پیچیدگی و گرما به فضا می بخشد . در اینجا ، رنگ دیوار اتاق پذیرایی خاکستری ، برای صندلی های چوبی ، بوفه ی عتیقه چینی و میز قهوه ی آسیایی ، الهام بخش است .

خاکستری پر زرق و برق

اتاق پذیرایی خاکستری

رنگ خاکستری – سبز دیوارها ، مبلمان مردانه ی خاکستری را بسته بندی کرده است و تصویری هالیوودی را منعکس می کند . پوشش رنگ نرم ، دیوارها ، طاقچه ی شومینه و طرح های جعبه ای دیوار را پوشش داده و یک پوشش نرم بدون وقفه ی دیداری را ایجاد می کند . تاکیدهای تیره یک دید پر زرق و برق به این اتاق پذیرایی خاکستری بخشیده .

پالت طبیعی با رنگ خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

از طبیعت به عنوان یک الهام بخش در زمان کار با رنگ خاکستری استفاده کنید . برای پالت رنگ این اتاق از آسمان الهام گرفته شده است . دیوار خاکستری مایل به آبی و اثاثیه ی سفید خامه ای ، یک اثر روحانی در فضا ایجاد می کند ، در حالی که سایه ی موجود در میز چوبی و کفپوش ، آن را به زمین پیوند می دهد .

نمایشی دراماتیک

اتاق پذیرایی خاکستری

نمایش هنر چاپی سیاه و سفید بر روی دیوار خاکستری تیره ، نمایشی دراماتیک است . رنگ ایجاد شده در پشت راهی چشم گیر برای نمایش منسجم اشکال و اندازه های مختلف تصاویر بدون ترکیب بندی خاصی است .

اثاثیه ی خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

مبل راحتی بزرگ با رنگ خاکستری متوسط در یک اتاق پذیرایی عمدتا سفید . رنگ مقطعی خاکستری به سنگ آهکی به کار رفته در قاب شومینه اعتبار می دهد . رنگ خنثی اثاثیه با رنگ ها و تن چوبی فضا خوب کار می کند . می توانید برای جایگزین کردن از رنگ بژ استفاده کنید .

خاکستری و زرد

اتاق پذیرایی خاکستری

رنگ خاکستری گرم و زرد مرکبات ، رنگ الهام گرفته از موسیقی جاز است ، که می تواند هم غیر منتظره باشد هم ظاهری افسانه ای به اتاق پذیرایی بدهد . یک فضای ذغالی خاکستری روشن با تاکید زرد در فضا . یک کوسن با چاپ خاکستری و زرد می تواند یک نقطه ی شروع عالی برای طراحی باشد . برای تازه و جسورانه نگه داشتن طرح ، میزان محدودی از زرد آفتابی را اضافه کنید .

تاکیدی لوکس با خاکستری

اتاق پذیرایی خاکستری

یک اتاق پر از عتیقه جات را با رنگ خاکستری نرم فرانسوی گره بزنید . دیوارهای نقاشی شده یک پس زمینه خنثی برای نمایش انواع قطعات با رنگ فرسوده ، ارائه می کند . رنگ تاکید شده بر روی عتیقه جات ، نگاهی مضطرب به فضا می دهد . ترکیبی از مبلمان با روکش مدرن ، این اتاق پذیرایی خاکستری را شبیه فروشگاه عتیقه جات می کند .

خلاصه مقاله
نام مقاله
ایده های اتاق پذیرایی خاکستری
توضیحات
برای استفاده از رنگ خاکستری به دنبال یک سایه ی زیبا از آن باشید . همین طور می توانید از ایده های بیان شده برای اتاق پذیرایی خاکستری خود استفاده کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده