بازار گل شهید فکوری یکی از معتبر ترین بازار های تهران

0
4901
بازار گل شهید فکوری

بازار گل شهید فکوری واقع در ابتدای جاده مخصوص کرج بعد از میدان آزادی از سری بازار های گل با پتانسیل بسیار بالایی در زمینه عرضه ی گل و گیاه است که تقریبا به علت تازه تاسیس بودن و همچنین دور بودن از مراکز شهر کمی ناشناخته مانده است. این بازار گل مکانی بسیار مناسب برای ساکنین قسمت های غربی تهران می باشد.

بازار گل شهید فکوری همانند همه ی بازار های گل از ابتدای سپیده دم آغاز به کار می کند می کند و تا نزدیکی های ظهر ادامه به کار می دهد . گفتنی است که هر چه در ساعات ابتدایی روز مراجعه داشته باشید قطعا گل ها و گیاهان تازه تر و مرغوب تری را خواهید یافت. هم چنین در نظر داشته باشید که این بازار نسبت به دیگر بازار ها قیمت مناسب تری را دارا می باشد.

حتما بخوانید : بازار گل محلاتی 

بازار گل و گیاه شهید فکوری علاوه بر عرضه ی گل های شاخه ای و دسته ای که در تمام بازار های گل عمومیت دارد نظیر گل های مریم ، رز ، داوودی ، ژربرا و …. در زمینه های دیگری نیز به عرضه محصولات مختلف مشغول است. از این دسته می توان اشاره داشت به, درخت ها و نهال های میوه ، گیاهان زینتی ، کاکتوس ها ، گیاهان بیرونی ، انواع بذر های سبزیحات ، خوراکی و گل های آپارتمانی و بسیاری از گیاهان موجود در بازار و مرسوم در ایران. علاوه بر این ها می توان به دیگر اقلام موجود در این بازار نظیر گلدان های تزئینی ، لوازم گل کاری و باغبانی و بسیاری از کالا های مرتبط با گل و گیاه اشاره کرد.

نکته ی قابل توجه بر خلاف دیگر بازارهای گل نظیر بازار گل محلاتی و همچنین بازار گل و گیاه امام رضا این است که بازار شهید فکوری دارای پارکینگ اختصاصی برای عموم بوده و پذیرای مشتریان و بازدید کنندگان گرامی است.

خلاصه مقاله
نام مقاله
بازار گل شهید فکوری یکی از معتبر ترین بازار های تهران
توضیحات
بازار گل شهید فکوری واقع در غرب تهران ، ابتدای جاده مخصوص کرج جز بازار های بسیار بزرگ اما کم تر شناخته شده ی تهران می باشد.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده