بازار گل و گیاه غرب تهران

0
4105
بازار گل و گیاه غرب تهران

بازار گل و گیاه غرب تهران بازار دیگری در غرب استان تهران علاوه بر بازار گل شهید فکوری است. بازار گل و گیاه غرب تهران واقع در بزرگراه شهید آبشناسان می باشد. بازار گل غرب تهران در 6 سالن مجزا از هم ، همه ی اقلام گل و گیاه اعم از گل های عمومی بازار نظیر ژربرا ، مریم ، داوودی ، لیلیوم و …  گیاهان بیرونی و گیاهان زینتی ، درختچه و بنسای ، کاکتوس و لوازم باغبانی و لوازم مرتبط با آن را اعم از خاک و کود و بذر و غیره را دارا می باشد.

از نکات قابل توجه در خصوص بازار گل و گیاه غرب تهران ، قیمت محصولات این بازار است. که آن چنان تفاوت بارزی با گل فروشی ها ندارد چرا که جنس های این بازار از بازار های بزرگتر تامین می شود. و آن چنان شاهد تفاوت قیمتی فاحشی نمی باشیم.

از گفتنی های جالب که می توان به آن اشاره کرد ساعت کاری این فروشگاه است که مانند دیگر فروشگاه ها ، نظیر بازار گل محلاتی و بازار گل و گیاه امام رضا از ساعات ابتدایی روز تقریبا 5 صبح می باشد. اما نکته ی جالب توجه این است که این بازار بر خلاف تمام بازار های گل تا ساعت 8 الی 9 شب نیز آماده ی ارائه ی محصولات خود می باشد که به نوعی این بازار را منحصر به فرد می کند. و مشتریان بیشتری را در ساعات انتهایی شب پذیرا می باشد. چرا که اکثر بازار های گل نهایتا تا 12 ظهر مشغول به کارند که برای بسیاری از افرادی که خود ، شاغل هستند مقدور نیست از آن ها دیدن و خرید کنند.

حتما بخوانید : بازار گل شهید فکوری 

استفاده از پارکینگ اختصاصی برای مشتریان و بازدید کنندگان بازار گل و گیاه غرب تهران از دیگر مزیت های آن به شمار می رود که شامل حال مشتریان آن ها شده است و سهولت و راحتی کار را به ارمغان آورده است. و این مکان را به مکانی مناسب برای آن ها تبدیل کرده است.

خلاصه مقاله
نام مقاله
بازار گل و گیاه غرب تهران
توضیحات
بازار گل و گیاه غرب تهران ، بازار واقع در اتوبان شهید آبشناسان ، تنها بازار گلی است که تا ساعت های 9 شب باز می باشد و خدمات ارائه می دهد.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده