طراحی پذیرایی در فضای باز

0
114
پذیرایی در فضای باز

یک حیاط خلوت طراحی شده برای تفریح ، زمان سپری شده در خانه ، آن را مانند بهشت می کند . از این ایده برای محوطه سازی ، مبلمان پاسیو ، برای ایجاد پذیرایی در فضای باز استفاده کنید .

دعوت به داخل اتمسفر

پذیرایی در فضای باز

آسایش گاه گاه و ظرافت ساده در این اتاق پذیرایی در فضای باز گرد هم می آیند . استفاده از یک سنگ آبی کم تعمیر پاسیو در زیر تاج یک درخت بلوط پیر ، برای یک میز از چوب ساج برای 10 نفر عالی است . بالای آن یک لوستر آهنی قرار دارد ، در لبه پاسیو یک شومینه سنگی قرارگرفته است و اطراف توسط صندلی راحتی و میز قهوه با ارتفاع کم احاطه شده است . یه عقب نشینی آرام و استراحت و خواندن کتاب به اندازه ی جمع شدن و صرف غذا با دوستان لذت بخش است .

پذیرایی در خارج برای همه ی فصول

پذیرایی در فضای باز

با برنامه ریزی ، فضا و بودجه ، از حیاط خلوت خود برای پذیرایی و سرگرمی در خارج از فضای خانه مطمئن شوید . یک شومینه که در داخل این بوفه ی فضای باز طراحی شده است و پوشش شومینه با ارتفاع 55 اینچ ، امنیت خاطر را برای مهمانان به ارمغان می آورد . یک مجمر آتش چوب سوز با یک ظرف که در بهار از کالادیوم و در تابستان از شاخ و برگ پر شده نیز وجود دارد و می توانید با آتش ، سرما و لرز را در پاییز و زمستان از خود دور کنید . یک سطح منقل گازی در یک سمت و یک بوفه در سمت دیگر ، فضا را افزایش می دهند . برای راحتی بیشتر ، این فضای باز دارای دسترسی آسان به آشپزخانه است .

پذیرایی در فضای باز

یک گام پایین تر از پذیرایی در فضای باز و در قسمت دیگر حیاط یک ایوان دنج قرار دارد . ساختار 180 فوت مربعی به شما اجازه می دهد تا در صورت بروز آب و هوای نا مساعد به تفریح ادامه دهید . گذرگاه های سرپوشیده ای در دو طرف جلوی خانه و پاسیو قرار دارد . پرده ی دوخته شده از کتان نازک در ورودی گذرگاه ، به فضای بیرون احساس داخل بودن را می دهد . ایوان مهمان ، مجهز به صندلی چوبی کوتاه با پارچه ی مخمل و قاب گل یاس معطر در گذرگاه قوسی است . درخت مو دارای پیچ و تاب های متصل شده به ساختمان است و سیم مسی برای ایجاد یک داربست به درخت مو پیچ شده است .

تزئینات در فضای باز : جزئیات در همه جا

پذیرایی در فضای باز

بر روی افزایش ایوان و پاسیو در این حیاط خلوت زیبا تاکید شده است . لوازم جانبی در سراسر چشم انداز یک فضای منسجم ایجاد می کند وترکیبی از مواد ، از جمله ، سنگ آبی ، فیلد استون ، تخته سنگ ، آجر سفید به عنوان سبکی از خانه تکمیل می کند .

خلاصه مقاله
نام مقاله
طراحی پذیرایی در فضای باز
توضیحات
شما می توانید با طراحی پذیرایی در فضای باز ، در تمام فصول هم از مهمانان خود در این فضای زیبا پذیرایی کنید و هم در آن استراحت کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده