راهنمایی برای انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

0
118
انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

انتخاب رنگ اتاق پذیرایی و انتخاب طرح رنگ اتاق پذیرایی می تواند یک چالش باشد . با توجه به دکوراسیون آن شما می توانید به راحتی رنگی که مناسب فضا و سلیقه تان باشد را بیابید .

ایده های برای انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

اینکه اتاق پذیرایی نقطه ای برای آویزان کردن هر چیز است و یا برای چیزهای خاص رزرو شده ، مهم نیست . اتاق پذیرایی یک فضای اجتماعی است . برای انتخاب یک پالت رنگ که هم آن را راحت و هم قابل مهمانی سازد ، با ارزیابی ویژگی های فضا شروع کنید و سپس رنگ اتاق پذیرایی را بر این اساس انتخاب کنید .

آفتاب گران بها

پنجره ها ، پنجره های سقفی و یا درب های فرانسوی به پاسیو ، این ویژگی های معماری نور را به بعضی از اتاق پذیرایی های خوش شانس راهنمایی می کنند . برای انتخاب رنگ اتاق پذیرایی های روشن و با روح و برای سرمایه گذاری در تن جواهرات اشباع شده مانند ، آبی طاووسی و یا رنگ متمرکز خاکی مانند یک تخت سنگ خاکستری ، آزاد هستید .فراوانی نور روز ، نور اتاق را به رغم رنگ های غنی حفظ می کند . یک رنگ برای اجتناب کردن : زرد حیله گر . نور روز تن طلایی را تقویت می کند و شما در پایان رنگی خواهید داشت که روشن تر از آنچه می خواستید است .

نور روز محدود شده

هنگامیکه اتاق پذیرایی در طول روز تاریک است ، می توانید از رنگ های آفتابی مانند ، رنگ عاج یا زرد کره ای استفاده کنید و یا برعکس ، اگر به دنبال تاریک بودن اتاق هستید نیز می توانید از رنگ های خاموش مانند ، رنگ قهوه ای یا رنگ کدو تنبل استفاده کنید . برای انتخاب مسیر خود ، تصمیم بگیرید که شما چه نوع اتاق پذیرایی ای جهت آرامش و مهمانی نیاز دارید . اگر شما از بودن در این فضا لذت ببرید ، مهمانان شما نیز لذت خواهند برد .

انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

مبله و زیبا

وقتی عاشق مبل راحت خود هستید و یا می خواهید رنگ انبار مادر بزرگتان را حفظ کنید . پالت رنگ شما توسط مبلمان شما تعریف می شود . به دنبال سرنخ در وسایل خود باشید . آیا مبل و یا اثاثیه شما نوارهای قهوه ای مایل به زرد دارد ؟ آیا شما میخواهید برای دیدن بیشتر آسمان از رنگ آبی استفاده کنید ؟ با استفاده از این پیشنهادات انتخاب رنگ اتاق پذیرایی ، سطوح پس زمینه ی خود مانند ، دیوار ، کفپوش و یا پرده های پنجره خود را انتخاب کنید . شما می توانید برای هماهنگی از رنگ های ضد هم در مرکز خانه استفاده کنید و یا می توانید از یک رنگ با یک یا دو سایه استفاده کنید .

حتما بخوانید : طراحی پذیرایی در فضای باز

خالی و منتظر

اگر شما آماده تعمیرات اساسی اتاق پذیرایی خود هستید ، می توانید یک پالت رنگ جدید بسازید . از اتاق هایی که شما آن ها را تحسین می کنید ، مانند خانه ی دوست خود ، فیلم و یا یک سایت طراحی دکوراسیون مورد علاقه ، الهام بگیرید . اگر فضایی برای کپی دارید ، از یک لیست با سه رنگ استفاده کنید . اغلب طراحان داخلی از یک رنگ اصلی و دو رنگ برای تاکید استفاده کنید . یک تاکید ممکن است در چوب کفپوش ماهون برای لبه دیوار باشد ، تاکید دیگر در کوسن خرمالویی یا پوشش دور چراغ باشد . شما لازم نیست فرمول را دقیقا تکرار کنید ( به عنوان مثال ، کارهای چوبی شما می توانند سفید باشند ) ، اما مدل اتاق ، شما را برای تغییرات خاص خودتان تحریک می کند .

مناسب برای شما

نحوه ی استفاده شما از اتاق پذیرایی ، جهت انتخاب رنگ دیکته می شود . اتاق پذیرایی شما یک محدوده خارجی برای مناسبت های خاص است ؟ استفاده محدود به معنی شانس کمتر برای پارگی و ساییدگی است و شما می توانید با رنگ های کم رنگ یک آزادی خواه باشید و یا اگر اتاق پذیرایی شما میزبان لم دادن های روزمره شما و فوتبال دیدن با هم است ، پس نیاز به رنگ های استتار دارید تا میزان رسیدگی آن پایین باشد ، زیرا موی حیوانات خانگی به مبلمان می چسبد و همین طور می توانید از کفپوش با رنگ تیره برای نشان ندادن لک های هفته ی گذشته استفاده کنید .

خلاصه مقاله
نام مقاله
راهنمایی برای انتخاب رنگ اتاق پذیرایی
توضیحات
انتخاب رنگ اتاق پذیرایی می تواند یک چالش باشد و به راحتی می توانید با توجه به دکوراسیون اتاق پذیرایی ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده