ایده های رنگ اتاق خواب کودک

0
317
رنگ اتاق خواب کودک

با استفاده از رنگ اتاق خواب کودک تان را به روز کنید . تکنیک ها و نقوش با اثاثیه اتاق خواب بازی می کند و فضایی کاملا مناسب برای کودک شما ایجاد می کند .

رنگ اتاق خواب کودک

هنگامی که از رنگ اتاق خواب کودک استفاده می کنید ، به طور کلی به : رنگ های اشباع شده ، تصاویر حماسی ، اتمام با نشاط ، الگوهای پویا که باعث شادی چشم کودک می شود ، فکر کنید . قبل از رنگ آمیزی ، از فرزند خود درباره رنگ ها و تم هایی که آن ها می خواهند و محل قرار گیری آن ها ، بپرسید . اگر آن ها به اندازه کافی بزرگ شده اند ، قلم مو را به دست آن ها بدهید و آن ها را هم در شادی شریک کنید . از توانایی نقاشی خود مطمئن نیستد ؟ تلاش خود را بر روی رنگ کردن پشت کمد و فضای داخلی کتابخانه ، متمرکز کنید . می توانید از رنگ هایی که در اختیار دارید برای اتاق خواب کودک نوپای خود استفاده کنید ، زیرا رنگ یک به روز رسانی کم هزینه است و می توانید به راحتی آن را تغییر دهید .

از رنگ مناسب استفاده کنید

رنگ اتاق خواب کودک                  

با مجموعه ای رنگ ها منتظر یک طراحی مبتکرانه باشید . یک طراحی سفارشی و سرگرم کننده را می توان تنها با رنگ کردن قسمت پایین دیوار ایجاد کرد . برای یک نقطه شروع تمیز و آسان ، نیمه براق را تکمیل کنید . شما می توانید از رنگ های مومی ، رنگ تخته سیاه ، رنگ درخشان در تاریکی ، مغناطیسی ، زرق و برق ، رنگ های مصنوعی با رنگ شیرین ، برای خشنودی در فضا استفاده کنید .

ایجاد یک تخته سیاه با رنگ مغناطیسی بالای یک میز یا صندلی ریلی یک ایده خوب برای ارسال پیام ها و نمایش آثار هنری است . می توانید ستاره های راه شیری را در سرتاسر سقف اتاق با رنگ های درخشنده در شب ایجاد کنید . می توانید بالای دیوار را با تزریق رنگ پر زرق و برق اشغال کنید یا می توانید برای ایجاد یک بعد مهمانی وار از رنگ های شیرین و روشن استفاده کنید . اگر شما و کودک شما فضای ساکت را ترجیح می دهید ، در تمام دیوار از رنگ مورد علاقه تان استفاده کنید یا تنها یک دیوار از اتاق را با رنگ پرجنب و جوش رنگ کنید و یا در بالا و پایین دیوار از رنگ های متفاوت استفاده کنید و برای برجسته کردن رنگ اتاق خواب کودک از رنگ های پر جنب و جوش استفاده کنید .

رنگ اتاق خواب کودک

با رنگ کردن کنسول ، آن را به یک اثر هنری تبدیل کنید . قبل از اینکه شما اثاثیه خسته را با رنگ کردن زنده کنید ، برای اطمینان از رنگ پایانی خوب و یک دست از یک رنگ آستر استفاده کنید . از یک رنگ براق برای جلا دادن استفاده کنید . از روش های درمانی برای از بین بردن حفره ها و شکاف های روی چوی استفاده کنید . با اثاثیه ی اتاق خواب شروع کنیم ؟ برای ایجاد یک دید متمایز ، از رنگ های رنگارنگ برای چوب های دارای لکه استفاده کنید . با رنگ آمیزی متفاوت قاب ، پایه ها ، طاقچه و دراور ، اهمیت نقاشی خود را تقویت کنید . برای ایجاد یک سطح خط دار در دراور و قاب میز از رنگ تخته سیاه استفاده کنید . با پرس کشیدن یک سطح از رنگ اطراف آباژور یا چراغ رومیزی ، می توانید یک خواب خوب را آرزو کنید .

الگوهای رنگ ستونی

رنگ اتاق خواب کودک

با ترکیب رنگ دیوار ، اثاثیه و لوازم ، رنگ اتاق خواب کودک را تحریک کنید . رنگ کردن دیوار با طرح راه راه با استفاده از رنگ آرام و چشم نواز ، به اتاق خواب کودک نیروی ماندن می بخشد . می توانید یک داستان را با نقاشی آن روی دیوار شرح دهید یا می توانید به سادگی از شابلون موجودات جنگل ، موشک ها یا یک کلاه پادشاهی برق زده بر روی دیوار ، بالای کمد یا بالاتختی استفاده کنید . همین طور می توانید از رنگ یا تمبر برای ایجاد نقوش کوچک بر روی آباژور ، اثاثیه و وسایل دیگر استفاده کنید .

خلاصه مقاله
نام مقاله
ایده های رنگ اتاق خواب کودک
توضیحات
از رنگ ها و طرح های مورد علاقه فرزندتان در رنگ اتاق خواب کودک خود استفاده کنید . می توانید از طرح و نقش های حماسی و چشم نواز بهره ببرید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده