ایده های مجلل اتاق نشیمن کوچک (بخش اول)

0
151
اتاق نشیمن کوچک

اگر شما ایده هایی برای اتاق نشیمن کوچک دارید، از گالری ما یا فضاهای زیبای کوچکی که طراحی اش همانند بیشتر اتاق های نشیمن جمع و جور شماست، الهام بگیرید.

هنگامی که شما در حال بازآرایی هستید، یکی از ساده ترین راه ها برای اتاق نشیمن کوچک ، برای اینکه در آن احساس دلبازی داشته باشید، افزودن چاشنی لطافت و احساس به طرح خود است برای این که فضای اتاق صمیمی و دعوت کننده باشد-ایده هایتان را برای طرح رنگی اتاق نشیمن به منظور دریافت حسی بیشتر بررسی کنید.

اتاق نشیمن کوچک لازم است تا با یک قفسه و کمد که به خوبی انتخاب شده است ، پرشور و منظم نگه داشته شوند. یک راه خوب برای تبدیل یک اتاق نشیمن کوچک به یک محیط بسیار دلباز، به دقت مرتب نگه داشتن آن است و برای تحقق این منظور، هرچیزی در اتاق لازم است تا جای مخصوص به خود را داشته باشد.

قفسه های دیواری برای اتاق های کوچک مناسب هستند چرا که می توانند اشیای بسیاری را در خود نگه دارند. قفسه های نصبی سفارشی انتخاب کنید، مانند قفسه های از کف تا سقف و کابینت هایی که هر اینچ از فضا را قابل استفاده می کنند.

در اتاق بیشترین میزان نور طبیعی را با ساده انتخاب کردن طرح پنجره دریافت کنید.

اگر به اندازه ای خوش شانس هستید که خانه ای با سقف بلند دارید، پرده های تمام قد انتخاب خوبی هستند چرا که دید را به سمت بالا معطوف می کنند و فضا را خیال انگیز می کنند. حتی اگر یک فوت مربع در اتاق نشیمن شما مقدار ناچیزی باشد. طراحی های راه راه لطیف بر حس عمق فضا می افزایند.

مطمئن شوید که پرده هایی را انتخاب کنید که قابلیت جمع شدن از مقابل پنجره برای دریافت نور را دارند یا بطور جایگزین به سمت پرده های جمع شونده رومی بروید.

آینه های دیواری بزرگ و مبلمان با سطوح براق و منعکس کننده را برای بیشینه کردن میزان نور طبیعی در اتاق نشیمن کوچک به طرح خود که احساس دلبازتر و روشن تری به آن می بخشد، اضافه نمایید.

اگر مایل هستید اتاق نشیمن تان دنج و جذاب باشد، سعی کنید اشیای با رنگ هماهنگ را باهم دسته بندی نمایید – از تابلو عکس ها گرفته تا کوسن و متکاها – برای ایجاد یک دید منسجم و مرتبط.

درباره طراحی کاغذ دیواری اتاق نشیمن بیندیشید، تا طرح سالن استراحت تان تکمیل شود. بیشترین استفاده را از خانه های جمع و جور با این نورپردازی هوشمندانه اتاق و دکوراسیون جمع و جور برای اتاق های کوچک داشته باشید.

1 ) مکان الگوی خود را مشخص کرده و اجرا کنید

اتاق نشیمن کوچک

داشتن یک الگو می تواند به خوبی در اتاق نشیمن کوچک عمل کند، همانطور که در نمونه های بزرگ این کار را به خوبی انجام می دهد. اما نیاز به این دارد که دقیقا درباره اینکه کجا آن را قرار دهید، از پیش طرح داشته باشید. پارچه های پشمی برای زندگی خانگی دنج حومه شهر تولید و عرضه شده است. اما پارچه های tartans، checks، paisleys و florals را بطور محدود برای استفاده ی کوسن های روی مبل و نیز صندلی های راحتی نگه دارید. پس از آنکه رنگ آمیزی گسترده ی دیوار به پایان رسید، کفسازی ساده ای را برای تمایز این وجه اتاق انجام دهید.

2 ) خالق فضا باشید

اتاق نشیمن کوچک

قبل از اجرای دکوراسیون یا مبلمان کردن ناشیانه ای که به اتاق نشیمن کوچک شما شکل دهد، درنظر بگیرید که چگونه به بهترین شکل ممکن می توانید فضای موجود را بهینه طراحی کنید. درباره ی یک مبلمان L شکل فکر کنید که در یک فضای کوچک دارای پیش برآمدگی به همراه بدنه ای که می تواند نقش میز قهوه خوری داشته باشد، به خوبی یک کمد دم دستی سازماندهی شده است. سفیدی یک اتاق تاریک را بیشتر از نور کمی که در آن وجود دارد، نگه دارید.

3 ) گرما بخشیدن به زمینه ی سفید رنگ

اتاق نشیمن کوچک

اجرای دکوراسیون با رنگ سفید دیوارها، سقف و کف، می تواند فضایی با حس بیمارستانی و یا حتی خشونت برجا بگذارد. حس سردی و بی روحی گوشه های اتاق را با قرار دادن صندلی های راحتی چرمی، لامپ پایه دار قرمز و یا قالیچه پشمی – که همه در اطراف فضای پر استفاده اطراف شومینه قرار می گیرند –  برطرف کنید. یک کوسن با رنگ سبز ملایم می تواند حربه نهایی طراح برای این مجموعه باشد.

4 ) از یک فضای بی لطافت، استفاده کنید

اتاق نشیمن کوچک

در یک اتاق نشیمن کوچک، هر تکه از مبلمان باید جلب توجه داشته باشد ، بنابراین این بهانه ی بزرگی برای دادن حکم قطعی استفاده از صندلی های جذاب مدرن است. این زیبایی زرد زننده حق فضا را برای قالب ها و فرمت های فلزی خوبش پایمال نمی کند بلکه شما را قادر می سازد از پایین و بین آنها دید داشته باشید تا اتاق را وسیع تر احساس نمایید. زمینه ی گرافیکی را با میز سیاه دایره ای، فرش تک رنگ و لامپ ساده ی پایه دار مخصوص ادامه دهید.

5 ) جمع شدنی دایره وار

اتاق نشیمن کوچک

هنگامی که عدم بی نظمی به یک اتاق نشیمن کوچک کمک کند تا دلبازتر احساس شود، اگر شما خواهان دنج و راحتی هستید، زندگی در این اتاق همانند یک طرح رو به عقب است و برایتان آنچنان کارامد نخواهد بود. اما کوچک بودن به این معنا نیست که طرح بسیار ساده و فاقد شخصیت است. سعی کنید ترکیب کلاسیکی از صندلی راحتی چرمی تیره و شومینه سنتی داشته باشید – هیچ چیز مانند جان بخشیدن به یک محیط دلچسب نیست. لوازم و وسایلی که خیلی دوست دارید اضافه کنید –  در یک طرح جالب و سرشار از کاراکتر، هیچکس حتی تصور اینکه اتاق کوچک چگونه است را نیز نخواهد داشت.

6 ) وسایل چوبی را کم کنید

اتاق نشیمن کوچک

درباره طرح های جایگزین مبلمان اتاق نشیمن سنتی فکر کنید، مانند طرح های سه تکه. داشتن یک محیط دنج و راحت برای استراحت و نیز مطالعه با مبلمانی که جای کمی را اشغال می کنند، هنوز هم قابل حصول است. صندلی چوبی را با یک صندلی راحتی روکش دار به همراه کوسن تعویض کنید، همینطور یک قفسه کتاب ساده و دم دست را هم با نمونه ی نردبانی اش. دیوارها و لوازم جانبی را با یک رنگ گرم و لطیف رنگ آمیزی کنید.

7 ) از روشنایی بهره بگیرید

اتاق نشیمن کوچک

فضای نشیمن را با یک چراغ که دقیقا دور میز قهوه خوری آویخته شده، متمایز نمایید. این دو جزء به کمک یکدیگر یک نقطه کانونی ایجاد می کنند تا بتوانید یک جفت صندلی مستقر سازید یا اینکه به هنگام دیدار مهمانان متکا و یا چهارپایه اضافه کنید. اینجا، منتخبی از لوازم تزئینی و کتاب هایی که در یک قفسه بندی باز و آشکار قرار گرفته اند، برای برقراری حس آرامش و بدون مخفی کردن بافت زیبای دیوار سنگی هستند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
ایده هایی مجلل برای اتاق نشیمن کوچک
توضیحات
اگر شما به ایده هایی برای اتاق نشیمن کوچک خود نیاز دارید ، می توانید از ایده هایی که ما در اختیار شما می گذاریم استفاده کرده و فضای خود را بزرگ تر کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده