معرفی قاب های TYPO keyboard

0
92
قاب های TYPO keyboard

قاب های TYPO keyboard یک ایده فوق العاده است ولی با ظاهر کنونی استفاده از کیبورد کوچک خود آیفون با صفحه لمسی مشکلات کم تری در قیاس با استفاده از این دستگاه دارد.

 • نقاط قوت قاب های TYPO  keyboard
  نازک و سبک
  کارکردن دستگاه با نور پس زمینه
  افراد معتاد به چت احتمالا از آن استقبال خواهند کرد
  کابل شارژ USB
 • نقاط ضعف قاب های TYPO  keyboard
  پوشاندن دکمه Home آیفون
  دکمه های تنگاتنگ با وجود چیدمان عمودی
  نیازمند به شارژر مخصوص و جدا
  کلید های پلاستیکیقاب های TYPO keyboard قاب های TYPO keyboard قاب های TYPO keyboard

تایپ کردن با آیفون آنچنان جذاب نیست ولی ما همه به آن عادت کرده ایم چرا که صفحه این گوشی بسیار نازک است و حتی بهترین تایپیست ها نیز اشتباهات فراوانی دارند.

چرخاندن گوشی حتی با وجود T9 keyboard  کمک زیادی نمی کند ولی قبل از این که آیفون بازار موبایل های هوشمند را به سمت صفحات لمسی سوق دهد بسیاری از محصولات ظاهری شبیه black berry با کیبورد های خارجی داشتند. حالا Ryan securest دلتنگ آن روزها شده است و  خواسته تا گذشته را زنده کند. وی برای افزایش سرمایه، ایجاد شرکت و ساخت typo کمک های زیادی کرده است. قاب های TYPO keyboard یک قاب برای آیفون است که یک کیبورد کامل را به اپل های بدون دکمه ارائه می کند.

استفاده از قاب های TYPO keyboard را برای چند هفته به شما پیشنهاد می کنیم. این وسیله توسط دو قطعه به گوشی شما متصل می شود مثل اکثر قاب های دیگر و کیبورد قسمت دکمه home گوشی شما را پوشش می دهد و به شما یک آیفون طویل را ارائه می دهد.قاب های TYPO keyboard فقط یک کیبورد کوچک است که به نوعی نازک ترین کیبورد جانبی موجود به حساب می آید ، ولی مشکلات عمده ای دارد.

پوشش دکمه home
اتصال به typo با بلوتوث به حد کافی راحت است ولی عادت به استفاده نکردن از دکمه home که توسط typo پوشیده می شود سخت است گرچه در اولین تلاش برای اتصال typo  به گوشی نیازی به استفاده از دکمه home دیده نمی شد.قاب های TYPO keyboard

بعد از مقداری بررسی متوجه می شوید دکمه ای بعنوان دکمه home در سمت پایین راست کیبورد قرار دارد که از بقیه دکمه ها کوچکتر است و غالبا مکان آن فراموش می شود و یا به اشتباه دکمه دیگری را فشار می دهید. شما بیش از هر دکمه ای از دکمه home بر روی آیفون خود استفاده می کنید به همین جهت و به دلیل بهینه سازی ، بهتر است کیبوردی مانند typo دکمه home را ترکیب کرده و برجسته تر سازد و یا جایی در دسترس قرار دهد.قاب های TYPO keyboard

اگر کار با کیبورد اپل به خاطر سایز کوچکش سخت است کار با typo دیوانه کننده است چرا که در راستای عمودی به پایین آیفون متصل می شود. دکمه ها بسیار کوچک و از جنس پلاستیک هستند. کیبورد دارای چفت هایی همانند black berry است ولی دریغ از فضایی در عرض برای باز تر شدن دکمه ها از هم که تایپ صحیح را سخت می کند. از طرفی typo تاثیر به سزایی در افزایش غلط املایی دارد چرا که typo در مجموع به گوشی متصل می شود که طول بلندی دارد و نتیجتا هنگام تایپ طول و وزن گوشی باعث اشتباهاتی می شود.

نیاز به شارژ دارد ولی علاقه ای به اشتراک شارژ خود ندارد
بدترین نکته راجع به typo ( حداقل در مراحل اولیه ) این است که شارژ دستگاه جداگانه از گوشی انجام می شود برعکس قاب های مشابه ، typo به طور مستقیم به شارژ گوشی متصل نمی شود. لذا از باتری مجزای خود برای نیرو استفاده می کند. متاسفانه نمی توان هر دو را به طور همزمان شارژ کرد. وقتی نتوانیم هردو را همزمان شارژ کنیم یک فرصت خوب پیش می آید تا کیبورد را فراموش کرده و به کیبورد صفحه لمسی برگردیم.قاب های TYPO keyboard

این همه داستان نیست

اگر قابلیت شارژ با آیفون را به طور همزمان وجود داشت و یا حداقل جایگاه بهتری برای دکمه home تعبیه می شد و یا حتی مقداری فضا به صفحه داده می شد ارزش سرمایه گذاری بیشتری را دارا می شد. ولی با قیمت پیش بینی شده 100 دلاری می تواند برای عاشقان کیبورد یک کابوس باشد.

خلاصه مقاله
نام مقاله
معرفی قاب های TYPO keyboard
توضیحات
TYPO با ارائه ی این قاب کیبورد ها با شکست مواجه خواهد شد قاب های TYPO keyboard علی رقم ظاهر زیبایی که دارند پاسخگوی نیاز کاربران نبوده است.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده