مروری بر گجت Osmo – دنیای خلاق برای کودکان

0
113
گجت Osmo

اغلب کودکان ساعات زیادی را به صورت هفتگی صرف بازی با آی پد می کنند ولی چه مقدار از این زمان صرف فعالیت هایی می شود که به طور همزمان خلاقیت و یادگیری آن ها را پرورش می دهد؟ سیستم بازی های گجت Osmo متشکل از امکانات دوربین ، پایه و بازی هایی با طراحی خاص و بر پایه ی آیپد است

 • نقاط قوت
  نصب اسان
  طراحی مناسب
  اموزشی
 • نقاط ضعف
  قیمت بالا
  مشکلات فنی زیاد

هدف گجت Osmo شکستن سد فضای دیجیتال توسط ابزار فیزیکی و آموزش کودکان از راه های سرگرم کننده است؛ آیا این تحقق یک رویای جاه طلبانه است؟

شروع کار با گجت Osmo

اولین چیزی که هنگام باز کردن بسته بندی osmo نظر شما را جلب می کند کیفیت طراحی محصول است. کیت اولیه شامل یک پلاستیک سفید است که به طور عمودی قرار گرفته و شامل iPad 2، 3، 4، Mini، Mini 2، Air، Air 2 می شود.گجت Osmo

شما دو سری بازی نیز همراه بسته دریافت خواهید کرد ؛ کلمات و تنگرام (پازل چینی). دستگاه و دو بازی هر کدام در بسته ای مجزا و با مهر و موم مغناطیسی در اختیار شما قرار می گیرند که هرکدام از دو بسته نیز به طور مغناطیسی به هم متصل شده اند . این توجه به جزییات در بسته بندی در برداشت اولیه شما از محصول نقش پر رنگی دارد.گجت Osmoگجت Osmo

برگه راه اندازی اولیه شما را به وبسایت osmo هدایت می کند جایی که شما باید با ساخت پروفایل خود بازی های دیگری را در کنار دو بازی اول دانلود کنید. به علاوه بازی کلمات و تنگرام شما می توانید newton  و masterpiece را دانلود کنید برای این کار کافی است کاغذ و قلم خود را آماده کنید.

حتما بخوانید : گجت مراقبت از قلب Goqii 

حالت ‘I spy’

مدتی طول می کشد تا تمام موارد را دانلود کنید بنابر این پیشنهاد می کنم تنظیمات لازم را قبل از اینکه بخواهید حضور خود را به کودکتان هشدار دهید انجام دهید، مگر اینکه بخواهید این کار را از طریق صدای پس زمینه ی ‘ آیا هنوز تمام نشده؟ ‘ انجام دهید.

بازی های osmo
کیت اولیه با چهار بازی شروع می شود ؛ کلمات،  tangram، newton و masterpiece. که هر کدام با هم  کاملا متفاوت است پس به نوبت به هر کدام می پردازیم. اگر شما بسته ممتاز را انتخاب کنید بازی اعداد را نیز دریافت می کنید و یا می توانید به طور مجزا این بازی را اضافه کنید.

تنگرام یا معمای چینی
کودکان بلافاصله به سمت بسته رنگارنگ تنگرام جذب می شوند نحوه بازی به این صورت است که قطعاتی به ترتیب بر روی صفحه ظاهر می شود و کودک شما باید آنها را به هم متصل کند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
مروری بر گجت Osmo - دنیای خلاق برای کودکان
توضیحات
آیا می دانید با گجت Osmo می توانید با تبلت یا آیپد خود همراه با بازی کردن کودکان خود ، به پرورش فکری و افزایش خلاقیت آن ها بپردازید؟
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده