۱۰ اتاق ناهارخوری کلاسیک برتر

0
379
اتاق ناهارخوری کلاسیک

جدا از این موضوع که شما در یک خانه‌ ی ثابت زندگی می‌ کنید و یا محیط زندگی خود را مرتبا عوض می‌ کنید، نمی‌ توانید در مورد انتخاب یک دکور کلاسیک اشتباه کنید و در یک اتاق ‌ناهارخوری این موضوع را می‌ توان با استفاده از رنگ‌ های دراماتیک، پارچه‌های شاخص و رومیزی ‌های زیبا انجام داد و یک اتاق ناهارخوری کلاسیک ایجاد کرد .

برای شروع واضح است که باید از میز ناهارخوری و صندلی ‌های آن شروع کرد. چرا که تم اتاق ‌ناهارخوری‌ تان وابسته به این است که آیا از چوب ‌های قدیمی برای سرویس غذاخوری استفاده می‌ کنید یا سبک سنتی و روستایی را می ‌پسندید و یا از طرح‌ های اسکاندیناوی استقبال می‌ کنید.

از رنگ‌ های تیره و یا طرح ‌های پر رنگ کاغذ دیواری فرار نکنید. آن‌ها به اتاق‌ ناهارخوری شما فرصت مناسبی برای عرض اندام بیشتر و ایجاد کردن یک پس ‌زمینه ‌ی دراماتیک می‌ دهند که نقطه ‌ی شروع ایده‌ آلی هستند. پارچه‌ های شاخص، مانند ابریشم و مخمل برای پرده ‌ها و یا لوازم داخلی، به تمام وعده‌ های غذایی و موقعیت ‌ها، شخصیت خاصی می ‌بخشد و می‌ توان آن ‌ها را به سرعت در فصول متفاوت عوض کرد.

نورپردازی نیز یک عنصر کلیدی است. پس تا جایی که می ‌توانید نورهای طبیعی ایجاد کنید. هم چنین درهای فرانسوی یا قاب ‌گرفتن پنجره ‌ها می‌ تواند به ‌ویژه در ماه‌ های سرد به اتاق گرما ببخشد. یک لوستر دکوری یا یک چراغ ‌آویز بالای میز ناهارخوری می ‌تواند یک مرکز ثقل بی ‌نظیر در اتاق ایجاد کند اما حتما چند شمع و لامپ برای ایجاد یک محیط آرام ‌بخش و سرگرم‌ کننده نیز اضافه کنید.

پس از این ‌ها همه چیز به ریزه ‌کاری ‌های پایانی بستگی دارد. از یک رومیزی سفید چروک کتانی برای ایجاد یک فضای لوکس، بهترین سرویس چینی‌ تان برای احساساتی کردن مهمان ‌هایتان، سرویس کارد و چنگال براق و هم چنین سرویس شیشه ‌ی خیره ‌کننده، که نور شمع را منعکس کرده و حس فضا را ارتقا می‌ دهد، استفاده کنید. یک رومیزی خوب می ‌تواند یک تأثیر آنی و محکم ایجاد کند. بنابراین اگر رومیزی را مطابق با تناسب تم اتاق تهیه کنید، ارزشش را خواهد داشت. پس از این‌ ها تنها چیزی که باقی می‌ ماند این است که اجازه بدهید نوشیدنی و گفتگو هایتان کار خودشان را بکنند.

اتاق ناهارخوری کلاسیک آبی همراه با پرده‌ های گل ‌دار

اتاق ناهارخوری کلاسیک

یک اتاق ناهارخوری کلاسیک بزرگ به مبلمان ماهاگونی آنتیک در برابر رنگ غنی آبی یک فضای سنتی گرجی داده است. پرده‌ های گل‌ دار بلند خاکی رنگ به درب ‌های فرانسوی آویزان شده و به اتاق فضای گرم و صمیمی را در طول ماه ‌های سرد زمستان می‌ بخشد.

چوب رنگ‌ شده

اتاق ناهارخوری کلاسیک

پرده ‌های کرمی کشیده شده تا کف، و یک فرش روشن راه ‌راه به رنگ جالب اتاق و کفپوش ‌های سخت و شمالی گرما و راحتی بخشیده است. در حالی که وسایل چوبی رنگی و لوستر دکوری یک فضای رمانتیک و بی‌ انتها را ساخته‌ اند.

پنجره ‌ی ویژه

اتاق ناهارخوری کلاسیک

از زمان فصل مورد علاقه ‌تان در سال الهام بگیرید. پرده‌ های جالب سفید و حاشیه ‌دار در این اتاق ناهارخوری کلاسیک سرشار از نشاط سفید و صورتی یادآور بازارهای رنگارنگ است؛ و لوازم خاص مانند شمعدان بزرگ و رومیزی گل ‌دار نیز می‌ تواند موضوعی برای باز کردن سر صحبت بین مهمان ‌ها باشد.

فضای سفید خالی

اتاق ناهارخوری کلاسیک

یک فضای سفید خالی یک دید ملایم از انواع حالات  فضا سازی را به نسبت نوع دکوراسیون و نورپردازی و مناسب با فصول سال ایجاد می‌ کند. جزئیاتی مانند لوسترهای پر شاخ و برگ یا آینه ‌های آنتیک همراه با جزئیاتی به رنگ بنفش سیر می‌ تواند فضای ساده را با نوعی از احساسات عمیق، ارتقا ببخشد.

اتاق دو منظوره

اتاق ناهارخوری کلاسیک

برای آن‌ هایی که اتاقی مجزا برای غذا خوردن ندارند، یک فضای کوچک می ‌تواند پشت کاناپه به عنوان جزئی از اتاق نشیمن استفاده شود. وقتی از میز استفاده نمی‌ شود، می ‌توان به عنوان یک میز دکوری برای قرار دادن گل و یا دیگر وسایل دکوری جالب از آن استفاده کرد. هم زمان نیز می ‌توان از آن به عنوان میز تحریر استفاده کرد تا کودکان بتوانند تکالیفشان را روی آن انجام دهند و یا چند وسیله‌ی هنری را روی آن چید.

تقسیم کردن یک محوطه‌ی بزرگ‌

اتاق ناهارخوری کلاسیک

برنز براق، دو حباب چراغ و یک فرش با رنگی خنثی زیر میز چوبی تیره می ‌تواند توجه ‌ها را به محوطه ‌ی غذا خوری جلب کند و در این محیط بزرگ یک جزیره‌ ی دنج برای نشستن ایجاد کند.

اتاق ناهارخوری کلاسیک با مدل روستایی

اتاق ناهارخوری کلاسیک

یک فضای سنتی با کریستال‌ های تراشیده ‌شده و چینی ‌های مدل نانکین و دلف به چوب کهنه ‌ی اصلاح ‌شده و چراغ‌ آویزهای نقره جلای خاصی می ‌بخشد. مخمل تیره با پوشش صندلی‌ ها به این خانه ‌ی طرح روستایی جلوه‌ ی درخوری داده است.

سبک اسکاندیناوی

اتاق ناهارخوری کلاسیک

رنگ آبی سیر نرم، مبلمان سفید چوبی، شیشه‌ های دکوری و نورپردازی عاشقانه کلیدهای اصلی ساخت چنین فضایی هستند. یک میز گرد و صندلی‌ های دسته ‌دار یک محیط غذاخوری راحت را ایجاد می ‌کنند که برای ایجاد فضاهای صمیمانه با آن ‌هایی که عاشقشان هستید، عالی است.

سفید و آبی سرد

اتاق ناهارخوری کلاسیک

خطوط آبی تیره به این محیط سفید برفی تم دریایی می ‌بخشد ، در حالی که درب ‌های جلو باز قفسه ‌ی کتاب به محتویاتش اجازه می‌ دهد تا به اتاق شخصیت ببخشند و به مهمان‌ ها ایده ‌ی موضوعی را برای صحبت کردن می ‌دهد.

چوب تیره و رنگ‌های خنثی

اتاق ناهارخوری کلاسیک

رنگ ‌های خنثی و استفاده ‌ی زیرکانه از آینه ‌ی دیواری باعث ایجاد حس روشنایی و دل‌ بازی در اتاق ناهارخوری کلاسیک می ‌شود و این درست برخلاف رنگ تیره ‌ی ماهاگونی آنتیک مبلمان است. کارهای هنری مدرن رنگ فضا را تکمیل کرده و چشم‌ انداز را نو و به روز نشان می‌ دهد.

خلاصه مقاله
نام مقاله
۱۰ اتاق ناهارخوری کلاسیک برتر
توضیحات
شما می توانید با استفاده از رنگ های دراماتیک ، پارچه ها و دکور زیبا اتاق ناهارخوری کلاسیک ود را ایجاد کرده و از صرف غذا در آن لذب ببرید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده