فاش شدن دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport

0
132
دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport

لو رفتن دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport و LG Watch Style و شایعه ی همکاری گوگل در این پروژه تایید شد.

  • دفترچه راهنما به نکاتی اشاره می کند که قبلا گفته شده بود.
  • Google Assistant روی هر دو ساعت هوشمند کار می کند.
  • اخبار فاش شده مبنی بر این است که LG Watch Style  از NFC پشتیبانی می کند.دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport

بعد از انتشار نسخه ی جدید Android Wear 2.0 در روز چهارشنبه، دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport به صورت غیر رسمی در اینترنت منتشر شد.  همچنین خبری از بسته بندی Watch Style هم به بیرون درز کرد و به این موضوع اشاره داشت که یک کمپانی کره ای با گوگل در طراحی دستگاه همکاری می کند.

دفترچه ی منتشر شده توسط Droid Life از LG Watch Style و  LG Watch Sport اشاره ای به مشخصات دستگاه نمی کند اما نشان دهنده ی این است که از Google Assistant پشتبانی می کنند و پیچی دارند که با استفاده از آن می توان به نرم افزار های مختلف رفت. همچنین در دفترچه گفته شده که دستگاه دارای یک درگاه USB Type-C است.دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport

Google Assistant با گفتن  “ok google” یا با گرفتن دکمه ی پاور روی ساعت هوشمند شروع به کار می کند. هر دو ساعت هوشمند دارای پیچ چرخانی هستند که به کاربر کمک می کند به نرم افزار های مختلف برود اما Watch Sport که پیشرفته تر است دو دکمه ی اضافه هم دارد. این دو دکمه می توانند کاربرد های مختلفی داشته باشند اما به صورت پیش فرض دکمه ی بالایی سمت راست نرم افزار Fit Workout را باز می کند و دکمه ی پایین سمت راست نرم افزار Android Pay را باز می کند.

در دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport به سنسور ضربان قلب، GPS، NFC و فشار سنج اشاره شده در حالی که LG Watch Style به این امکانات مجهز نیست. اگرچه در اخبار فاش شده ی قبلی هم به این موضوع اشاره شده بود.دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport

با اینکه Watch Sport با یک دستگاه شارژر عرضه می شود اما Watch Style با استفاده از یک پد صاف شارژ می شود. هر دو مدل شارژر با یک  پورت USB Type-C  عرضه می شوند. ساعت LG Watch Sport به همراه ابزاری عرضه می شود که با استفاده از آن می توان از قسمت زیرین ساعت را باز کرد و سیم کارت را در آن قرار داد.

علاوه بر دفترچه ی راهنمای LG Watch Style و Watch Sport ، بسته بندی ساعت LG Watch Style هم به بیرون درز کرد. اخبار بسته بندی که توسط GSMArena منتشر شده به صورت جالبی میگه: “طراحی شده توسط دوستانمان در گوگل”. اگرچه قبلا اشاره شده بود که گوگل یک همکاری شبیه به Nexus با LG برای توسعه ساعت های هوشمند ترتیب داده، به نظر می رسد کمپانی کره ای از نام غول جستجو بر روی بسته بندی ساعت های هوشمندش استفاده خواهد کرد.

خلاصه مقاله
نام مقاله
فاش شدن دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport
توضیحات
خبر درز شده در خصوص دفترچه ی راهنمای LG Watch Sport , هم چنین بسته بندی این محصول حاکی از همکاری گوگل با این کمپانی است. گرچه خبر ها رسمی نیستند.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده