سازگاری سامسونگ Gear با آیفون

0
191
سازگاری سامسونگ Gear با آیفون

هم اکنون ساعت های سامسونگ Gear S3، Gear S2 و Gear Fit2 با دستگاه های iOS کار می کنند. مبحث های اصلی سازگاری سامسونگ Gear با آیفون و مباحث قابل بحث در این مطلب را به صورت تیتروار بیان می کنیم.

  • پشتیبانی iOS برای اولین بار سال گذشته توسط شرکت اعلام شد.
  • آزمایش سازگاری در کره جنوبی توسط تقریبا 2000 نفر صورت گرفت.
  • برنامه های هردوی آن ها از قبل در App Store وجود دارد.

سامسونگ در نمایشگاه CES 2017 سازگاری سامسونگ Gear با آیفون را اعلام کرد. بنابر این گفته مدل های Gear S3، Gear S2 و Gear Fit2 با وجود برنامه جدید شرکت برای پلتفرم موبایل، تمام برنامه های iOS را پشتیبانی می کند. برنامه Samsung Gear S که در App Store وجود دارد، قابلیت پشتیبانی برای ساعت های هوشمند Gear S2 و Gear S3 را فراهم می کند، این در حالی است که برنامه Samsung Gear Fit که در App Store هم موجود است، بستر پشتیبانی iOS را برای Gear Fit2 فراهم می کند.

آگوست سال گذشته، Richard Knight، مدیر تولید سامسونگ اعلام کرد که نسخه آزمایشی بتا برای بررسی سازگاری با iOS در کره جنوبی وجود دارد. این نسخه آزمایشی جامعه آماری حدود 2000 نفر را دربر داشت.

حتما بخوانید : نقد و بررسی هوآوی Watch 2 

ساعت های Gear S3، Gear S2 و Gear Fit2 روی سیستم عامل Tizen خود سامسونگ کار می کنند و قرار است با دستگاه های Apple هم سازگاری داشته باشد. شرکت اعلام کرد “به محض اینکه برنامه مناسب دانلود شود، کاربران با چند قدم آموزش داده می شوند تا ساعت هایشان را با گوشی جفت کنند”

قابل توجه است که شرکت گفته است ویژگی ها و کاربردهای هر دستگاه باهم فرق می کند. به هر حال، طبق لیست App Store، هر دو برنامه با دستگاه هایی که iOS 9 و نسخه های جدیدتر را اجرا می کنند یا iPhone 5 و مدل های جدیدترش، سازگار است.

شرکت اعلام کرد “همانطور که ویژگی ها و کارایی ها بر اساس دستگاه متفاوت است، کاربران iOS می توانند از طراحی شیک، IP68 مقاومت در برابر آب و خاک، GPS داخلی، برنامه های فشارسنج و سرعت سنج لذت ببرند”.

طبق خبری که ماه گذشته گزارش شد، سامسونگ برای راه اندازی ساعت هوشمند Gear S3 در حال برنامه ریزی است، که این ساعت با دو مدل مختلف Frontier و Classic این ماه به هند می آیند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
سازگاری سامسونگ Gear با آیفون
توضیحات
هم اکنون با به روز رسانی های جدید خبر سازگاری سامسونگ Gear با آیفون به گوش می رسد. طبق گفته ی مدیر سامسونگ این شاعت به طور کامل با آیفون سازگاری دارد.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده