معرفی ساعت های هوشمند Boltt

0
51
ساعت های هوشمند Boltt

شرکت هندی Boltt در نمایشگاه CES 2017 دستگاه های پوشیدنی هوشمندش را وارد بازار می کند. شرکت هندی تکنولوژی تناسب اندام Boltt روز شنبه از ساعت های هوشمند Boltt که مجهز به هوش مصنوعی بودند را در نمایشگاه CES 2017 در لاس وگاس پرده برداری کرد. ساعت های هوشمند Boltt به کفش متصل می شوند ، دارای حسگر گام شمار ، برنامه پیشرفت تناسب اندام و یک دستیار سلامتی بنام B است.

Arnav Kishore ، رئیس و موسس شرکت تکنولوژی های ورزشی Boltt در بیانیه ای گفت: “دید ما از آینده ، تغییر رژیم های معمول تناسب اندام و ارتقا آن با تلفیق تفکر و تکنولوژی روز دنیا است”

ساعت های هوشمند Bolttکفش هایی که به ساعت های هوشمند Boltt متصل می شوند مجهز به ویژگی هایی از جمله انعکاس انرژی ، جذب تاثیر ورزش ، ایجاد تعادل و چسبندگی به زمین هستند که زمینه حرکات راحت و طبیعی را فراهم می کنند. حسگر گام که داخل کفش گنجانده شده است ، می تواند روی هر کفشی سوار شود یا می توان با کمک یک باند پارچه ای آن را به مچ پا بست ، این سنسور می تواند معیارهای عملکرد برای ورزش هایی مثل فوتبال ، راگبی ، هاکی و ورزش های زمینی دیگر را تجزیه و تجلیل کند و گفته شده است که دقت این حسگر 97 درصد است.

حتما بخوانید : نقد و بررسی هوآوی Watch 2 

برنامه موبایل Boltt مدعی است که مهم ترین اصولی که سلامت ، تمرین ، خواب و تغذیه شما را تحت الشعاع قرار می دهد را جمع کند. شرکت اعلام کرده است که این برنامه یک دستیار مجازی بنام B دارد که با کاربران ارتباط  برقرار می کنند و در طول روز به صورت صوتی مربیگری می کند و در رابطه با تمرینی که انجام دادید به شما فیدبک می دهد.

خلاصه مقاله
نام مقاله
معرفی ساعت های هوشمند Boltt
توضیحات
Boltt یک برند هندی می باشد که در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی در زمینه های مختلف داشته است جدید ترین تولید این شرکت ساعت های هوشمند Boltt می باشد که با
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده