فروش لپ تاپ در پاساژ گلستان افسریه

0
391
پاساژ گلستان افسریه

یکی از مراکز خرید و فروش لپ تاپ در منطقه ی شرق تهران پاساژ گلستان افسریه می باشد که یکی از مراکز خرید و فروش لپ تاپ و کامپیوتر با کیفیت فوق العاده در این منطقه می باشد .
پاساژ گلستان افسریه در دو طبقه و حدودا پنجاه واحد تجاری بنا شده است که کلیت زمینه ی فعالیت این مجموعه در خصوص خرید و فروش لپ تاپ و کامپیوتر نو و دست دوم و همچنین قطعات آن ها می باشد . اگر خانواده ای در شرق تهران قصد خرید لپ تاپ و یا قطعات لپ تاپ را دارد و با توجه به ترافیک و شلوغی تهران رفتن به مرکز شهر و خرید این لوازم بسیار سخت و دشوار است و بهتر است به این پاساژ معتبر مراجعه نماید .
پاساژ گلستان افسریهاگر شما به دنبال برند خاصی از لپ تاپ هستید به راحتی با مراجعه به یکی از فروشگاه های پاساژ گلستان افسریه می توانید محصول مورد نظر خود را با ضمانتنامه و کیفیت فوق العاده بیابید .
در طبقه ی اول این مجموعه که چند پله پایین تر از سطح خیابان اصلی است فروشگاه هایی به منظور تعمیر قطعات مختلف لپ تاپ و کامپیوتر قرار دارد که در صورت بروز هرگونه مشکل برای سیستم خود می توانید به راحتی و با خیال آسوده به این قسمت از بازار مراجعه کنید و سیستم خود را تعمیر نمایید .


همچنین در همین طبقه مراکزی به منظور خرید و فروش لپ تاپ و قطعات لپ تاپ دست دوم قرار دارد و اگر به دنبال خرید لپ تاپ و یا کامپیوتر دست دوم با کیفیت و قیمت مناسب هستید پیشنهاد می کنم حتما به این قسمت از بازار مراجعه نمایید .
در طبقه ی دوم این مجموعه حدود سی فروشگاه در زمینه ی فروش لپ تاپ و قطعات و همچنین لوازم جانبی لپ تاپ فعالیت می کنند که شما به راحتی برند مورد نظر خود را می توانید با قیمت مناسب در آن بیابید .
پاساژ گلستان افسریهبرخی از امکانات رفاهی بازار کامپیوتر و لپ تاپ گلستان افسریه
• کافی نت
• وای فای
• نمازخانه
• سرویس بهداشتی
• پارکینگ
• فست فود
اگر شما ساکن شرق تهران هستید و قصد خرید لپ تاپ دارید پیشنهاد ما به شما پاساژ گلستان افسریه می باشد .

این مجموعه همه روزه از ساعت ده صبح الی ده شب پذیرای شما عزیزان می باشد .
آدرس : اتوبان بسیج مستضعفین . بیست متری افسریه . بین پانزده متری سوم و چهارم ( نرسیده به قصر فیروزه 2 ) بازار کامپیوتر و لپ تاپ گلستان افسریه .

خلاصه مقاله
نام مقاله
کامپیوتر و لپ تاپ در پاساژ گلستان افسریه
توضیحات
پاساژ گلستان افسریه در دو طبقه و حدودا صد واحد تجاری بنا شده است که کلیت زمینه ی فعالیت این مجموعه در خصوص خرید و فروش لپ تاپ و کامپیوتر نو و دست دوم
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده