طرح های هوشمند برای فرو رفتگی های دیوار

0
3918
فرو رفتگی های دیوار

فرو رفتگی های دیوار اتاق نشیمن کوچک ، راه حل های بسیار عالی برای جاسازی وسایل ایجاد می کنند. برای الهام گرفتن به ایده های فرو رفتگی های دیوار در دکوراسیون مدرن و کلاسیک موجود در گالری تنیک طراحی ما نگاهی بیندازید.

متداول ترین نقطه در خانه برای ایجاد قفسه و جاسازی وسایل، اتاق نشیمن خواهد بود. برای جان بخشی به یک خانه کلاسیک، با توجه به متراژ، در دو طرف شومینه قفسه هایی برای کتاب نصب کنید- در مورد اینکه چه چیزی بهترین هماهنگی را با کاغذ دیواری اتاق شما دارد، خوب فکر کنید.

اگر به دنبال شلف های آماده هستید اما نمی توانید اندازه متناسب با فرو رفتگی های دیوار اتاق نشیمن خود پیدا کنید، به این فکر کنید که خرید شلف های کوتاه تر و نصب شطرنجی قفسه ها برای یک اتاق نشیمن جذاب، درهم و آشفته نباشد. فرورفتگی ها همچنین جای مناسبی برای جاسازی تلویزیون و سایر لوازم مشابه هستند.

تلویزیون، سیستم های صوتی و سایر وسایل را با یک سبک مدرن جاسازی کنید. نمایشگر تلویزیون را با قفسه ها یا کمدهای مناسب و واحدهای مکعبی مدرن ترکیب کنید.

اتاق کارهایی که دارای فرو رفتگی های دیوار هستند ، یک موهبت به حساب می آید، چرا که می توانید قفسه یا شلف هایی برای جاسازی پرونده ها یا لوازم تحریر نصب کنید، یا شاید بخواهید یک میز ساده یا یک میز تحریر بسازید.

با نصب شلف یا قفسه در فرو رفتگی های دیوار اتاق خواب می توانید لباس های اضافی، پتو و لحاف را انبار کنید. همچنین می توانید این فضا را به سبک هتل، زیبا کنید. یک کاغذ دیواری شیک نصب کنید، میز توالت قرار دهید و بالای آن یک آینه زیبا نصب کنید.

اتاق بچه ها معمولا کوچک ترین قسمت خانه است، بنابراین از هر اینچ فضا استفاده کنید. قفسه ها را برای جا دادن کتاب ها، عروسک ها و اسباب بازی ها نصب کنید، یا میز کودک را در آنجا قرار دهید، یا یک جعبه چوبی که هم می تواند مخزن لباس و اسباب بازی باشد و هم به عنوان صندلی استفاده شود.

قفسه های شطرنجی

فرو رفتگی های دیوار

باید خیلی خوش شانس باشید تا قفسه ای با اندازه مناسب پیدا کنید که در فضای شما جا بگیرد، بنابراین بهتر است به جای آن از این ترفند استفاده کنید. در این روش با شلف های کوتاه تر، قفسه هایی برای جاسازی اشیا می سازید، بدون اینکه فضا درهم و نامرتب دیده شود.

دفتر سازمان یافته

فرو رفتگی های دیوار

برای نمایش کتاب ها و عکس های رنگی، قفسه های نازکی نصب کرده و یک طرح کاملا سفید ایجاد کنید. شلف ها را با فاصله مساوی نصب کنید تا شلوغ به نظر نرسند.

قفسه های آشپزخانه

فرو رفتگی های دیوار

در آشپزخانه می توانید کابینت های شیشه ای نصب کرده و وسایل مورد علاقه خود را در معرض نمایش قرار دهید. شیشه های مات حس آرامش و نظم در اتاق ایجاد می کند.

قفسه لباس

فرو رفتگی های دیوار

ملحفه و بالش ها خیلی جاگیر هستند و درست نیست که چیزهایی را که دوست دارید، پنهان کنید. این راه حل مناسب به شما اجازه می دهد که در عین حفظ ظاهر، جاسازی را نیز انجام دهید. بعلاوه این مکعب ها همه چیز را مرتب نگه می دارند.

گوشه های کودک

فرو رفتگی های دیوار

گوشه ای در یک قسمت از آشپزخانه یا اتاق نشیمن درست کنید تا بچه ها در آنجا تحت نظر و مراقبت شما به انجام تکالیف و یا ایده های خلاقانه مشغول شوند. اگر میز مورد استفاده تاشو باشد، می توان زمانی که به آن نیاز نیست پایین آورده و یک میز چرخدار که وسایل تزئینی روی آن قرار دارد را جلوی آن گذاشت.

قسمت چند رسانه ای

فرو رفتگی های دیوار

فضا را با مکعب هایی که سفارش داده اید، کنترل کنید. قطعاتی ساده از MDF بسازید، آنها را با رنگ های متضاد رنگ دیوار رنگ آمیزی کرده و با درب های مغناطیسی کار را تمام کنید.

قفسه کتاب

فرو رفتگی های دیوار

پشت یک میز شیک قهوه، رمان های زیبای فرودگاهی قرار دهید. برای ایجاد لبه روی شلف یک نوار در قسمت جلوی آن نصب کنید. به این ترتیب می توانید کتاب های ارزشمند خود را در مقابل کتاب های جلد کاغذی خود قرار دهید.

میز آرایش

فرو رفتگی های دیوار

تعبیه میز آرایش در گوشه ای از فضا، ایده جالبی است که حس یک هتل شیک را القا می کند. این کار بسیار ساده بوده و در باریک ترین فضا هم قابل اجراست. جلوه لوکس فضا را با کاغذ دیواری های براق و نصب آینه و یک عسلی راحت، تکمیل کنید.

قفسه کتاب ساده

فرو رفتگی های دیوار

برای ایجاد یک دکور ساده و شیک، در فضاهای خالی دو طرف شومینه موجود در اتاق نشیمن، قفسه های بلندی، نسبت به متراژ موجود، نصب کنید. اگر اتاق شما ویژگی های خاصی مثل قرنیز یا شومینه گرجی دارد، از نجار خود بخواهید که طراحی متناسب با آن انجام دهد، به این ترتیب یک منظره هماهنگ خواهید داشت.

قفسه هایی برای ذخیره هیزم

فرو رفتگی های دیوار

این قفسه ها نه تنها جلوه زیبایی دارند بلکه روش مناسب و بی خطری برای نگهداری هیزم در کنار آتش به حساب می آیند. برای اینکه چیدمان هیزم ها کاربردی و هم هنری باشد، آنها را در اندازه های مشابه ببرید، (یا هیزم های بزرگ تر را زیر بقیه بگذارید) و آنها را مرتب بچینید. برای استفاده مفید بهتر است که قفسه را تا انتها پر نکنید مگر اینکه حالت پله ای چیده باشید. هیزم ها را از وسط چیدمان برندارید. ممکن است روی خودتان آوار شود.

دیوار نمایش

فرو رفتگی های دیوار

اگر فرو رفتگی های دیوار خیلی کم عمق است و هرگونه وسیله ای از آن بیرون می زند، بهتر است از فضا به عنوان صفحه نمایش استفاده کنید. تعدادی تصویر یا عکس که با هم تناسب موضوعی، رنگ یا زمینه دارند، انتخاب کرده و روی دیوار نصب کنید. بهتر است نحوه چینش آنها را ابتدا روی زمین انجام دهید، به این ترتیب از خرابی دیوار با ایجاد سوراخ های بی مورد اجتناب کرده اید.

چند کاربردی

فرو رفتگی های دیوار

شلف های مختلفی با ارتفاع و عمق متفاوت انتخاب کرده و یک فضای چند منظوره برای مجموعه ای از اشیا مختلف ایجاد کنید. شلف های پایینی با ارتفاع زیاد برای جا دادن قطعات بزرگ مثل گلدان سرامیکی مناسب است. در حالی که اجسام کوچک تر مثل کتاب و عکس های خانوادگی می توانند در قسمت های بالایی قرار گیرند.

گوشه مطالعه با قرار دادن یک میز در فرو رفتگی های دیوار کنار شومینه در اتاق نشیمن محیط دنجی برای مطالعه ایجاد کنید. می توانید میز را در کنار پنجره قرار داده و از روشنایی طبیعی بهره ببرید. برای صرفه جویی در فضا از صندلی با طراحی بسیار ظریف استفاده کنید. به یاد داشته باشید که قبل از خرید وسایل، فضا را متر کنید.

کاغذ دیواری طرح دار

فرو رفتگی های دیوار

اگر می خواهید از کاغذ دیواری های دو رنگ طرح دار بدون پوشاندن یک فضای کوچک استفاده کنید، چرا از آن به عنوان طرح جانبی از گوشه استفاده نکنید. این طرح چاپ شده دست ساز در عین زیبایی و سادگی یک گوشه دنج هم ایجاد می کند.

قفسه های بالای پاتختی

فرو رفتگی های دیوار

برای ایجاد فضای لوکس در اتاق خواب، در کنار تخت و بالای پاتختی ها، شلف هایی نصب کنید. روی آن می توانید وسایل شخصی مثل کتاب، قاب عکس و سایر اشیا قیمتی را قرار دهید.

اتاق خواب بچه ها

فرو رفتگی های دیوار

فضای دو طرف شومینه موجود در اتاق کودکان را با شلف هایی به رنگ روشن و رگال های کوتاه لباس پر کنید. به این ترتیب فضایی برای چیدمان مرتب خواهید داشت، ضمن اینکه رنگ و لعاب جالبی به اتاق می دهید.

تقارن و رنگ تاثیر بسزایی روی اتاق دارد، هر دو مورد برای فضاهای غیر معمول و بزرگ به خوبی استفاده شده است. توجه داشته باشید که آینه چگونه با دقت انتخاب شده است تا قفسه ها را، با ظرافت خاصی بلند و مزین انتخاب شده است، بلندتر نشان داده و چشم ها به سمت بالا رود، به این ترتیب اتاق بلند تر به نظر می رسد.

قفسه های کتاب نصب شده

فرو رفتگی های دیوار

شلف های نصب شده همواره باید طوری طراحی شوند که مناسب اتاق بوده و نیازهای شما را برطرف کنند. اگر پایین آن ها را آزاد بگذارید فضایی برای میز کوچک و چراغ مطالعه ایجاد کرده اید. در حالی که سنگ فرش هایی که به قسمت بالایی شلف ها اضافه می شود یک سبک کلاسیک به محیط می دهید و قرنیز های برجسته و عمیق تر دورتادور و بالای دیوارها بدون هیچ آسیبی به جا می ماند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
طرح های هوشمند برای فرو رفتگی های دیوار
توضیحات
شما می توانید فرو رفتگی های دیوار خانه خود را با الهام گرفتن از طرح های گالری ما به یک مکان زیبا برای نگه داری وسایل استفاده کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده