همه چیز درباره کفپوش پارکت

0
254
کفپوش پارکت

یک کفپوش پارکت از چوب واقعی فضای نشیمن را گرم و راحت می کند، جایی در خانه که شما واقعا در آن حس خوب خواهید داشت پس حتما در هنگام خرید پارکت و انواع کفپوش دقت لازم را به عمل آورید .

سلیقه خود را نشان دهید

پارکت در سراسر دنیا اتاق ها را به یک جای راحت تبدیل می کند. کفپوش پارکت در فرمت های مختلف، رنگ ها و انواع چوب در دسترس است. بنابراین، امکانات باورنکردنی زیادی را برای اهمیت دادن به سبک سلیقه شما ارائه می دهد. در هر حال در بسیاری از کشورها ابتدا پارکت کف نصب می شود و بعد از آن مبلمان برای قرار دادن بر روی کف انتخاب می شود. شما امکانات زیادی دارید که به شما اجازه می دهد تا بهترین پارکت را برای سبک اتاق نشیمن خود انتخاب کنید.

طبیعت خالص- برای یک آب و هوای سالم در داخل ساختمان

در نخستین روزها انسان آموخت از چوب به عنوان یک ماده خام که انرژی دارد و با دوام است و در عین حال راحت و گرم است بهره برداری کند، علاوه بر این ها به عنوان کف و یا به عنوان پنل دیواری از آن استفاده کند. کف پارکت، طبیعت را به خانه شما می آورد. پارکت با توجه به خواص طبیعی که دارد دارای اثر مثبت بر روی آب و هوای اتاق است: چوب رطوبت پذیر است، که این بدان معنا است که رطوبت هوا را جذب می کند و آن را در مقادیر متفاوت در اتمسفر پخش می کند. به همین دلیل است که کف پارکت به صورت ویژه برای افراد مبتلا به آلرژی مناسب است.

علاوه بر این ها، کفپوش پارکت در سراسر چرخه زندگی خود تعادل زیست محیطی را توسط چوب به عنوان یک ماده طبیعی تجدید پذیر، به ویژه اگر از مدیریت پایداری جنگل ها به دست آمده باشد، ارائه می دهد. به همین دلیل شرکت های پارکت سازی به چوب هایی که گواهی “مدیریت پایداری جنگل” را برای تولید پارکت HARO را دارند، اعتماد می کند. همچنین ضایعات چوبی در نیروگاه های تولید نیرو که انرژی و گرمای پاک تولید می کنند، مورد استفاده قرار می گیرند. HARO نام تجاری تخته های پارکت “ساخت آلمان” است که به صورت کلی استند کیفیت بالا و تولید با توجه به تایید استانداردهای زیست محیطی آلمان را دارد. بی دلیل نیست که پارکت HARO برچسب مشهور سازگار با محیط زیست ” Blue Angel” را دریافت کرده است.

از عمر پارکت خود لذت ببرید

کفپوش پارکت

شما از یک پارکت با کیفیت بالا برای سال های زیادی لذت خواهید برد، ویژگی عمر طولانی و ثبات بالا از کاراکترهای یک پارکت است. با تمیز کاری مناسب و مراقبت درست این محصول، مانند تمیز کاری های پاک و سبز (منظور استفاده از مواد شوینده ضعیف و سازگار با محیط زیست می باشد) حفاظت از یک کف چوبی آسان است و مراقبت ها آن را برای مدت طولانی زیبا نگه خواهد داشت. این کاملا برعکس است که می گویند اگر پتینه زدن آن را خودتان بیشتر کنید کفپوش پارکت در طول سال ها جذابیت بیشتری خواهد داشت. و حتی اگر (پتینه) برای برخی نقاط لازم باشد، پارکت تنها کفپوشی است که می تواند باز سازی و سمباده خورده شود همین دلیل است که پارکت یک منبع واقعا ارزشمند برای خانه است.

خلاصه مقاله
نام مقاله
همه چیز درباره کفپوش پارکت
توضیحات
یک کفپوش پارکت با جنس چوب واقعی می تواند فضای اتاق نشیمن خانه شما را گرم و صمیمی کند ، همینطور می توانید آن را با مبلمان خود هماهنگ کنید .
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده