عملکرد چرخش سریع در Audi RS7 2016

0
75
Audi RS7 2016

فهرستی از آئودی های سری 7 : A7 ،S7 و RS7 – عضو جدید و ممتازی با عملکردهای جدید Audi RS7 2016 را نشان می دهد. داستان بزرگ این است که قدرت 560 اسب بخار را به 605 ارتقا داده اند.در حالی که میزان اعلام شده ی نیروی پیچشی 517 پوند فوت آن تغییری نکرده است، آئودی می گوید که این ماشین در طول مراحل آزمایشی تقویتی برای 553 پوند فوت ساخته شده است.

چرخ های 21 اینچی Audi RS7 2016 در قسمت های سخت سالم باقی می ماند.این شاهکار RS7 دارای سرعت بالاتر از 190 مایل بر ساعت است و 60 مایل را در 3.6 ثانیه طی می کند.تست کرونومتر رسمی ما نشان می دهد که حتی ممکن است محافظه کار باشد.

این شاهکار RS7 در فلوریدا که یک حاشیه ی پر حادثه در اطراف جاده ی پیست بین المللی سرعتی Daytona دارد، رانده شد. درست 24 ساعت قبل از رولکس در این مکان.بیشتر از آن در یک لحظه.

یادداشت های رانندگی

  • عملکرد سواری Audi RS7 2016 در عین نرم بودن آن بسیار خشن است. تنها مشکل این خودرو در سنگ فرش و جاده های نا هموار (دارای فرورفتگی) است. این یک نقطه ضعف نیست اما به شما اجازه نمی دهد این نکته را فراموش کنید که این یک خودروی لوکس شاهکار است.
  • گیربکس اتوماتیک 8 دنده ی این خودرو نقطه ی عطف آن است. هرگز مغشوش نمی شود و همیشه با شارژ حداکثر 4 لیتری V8 دو توربویی خود حرکت می کند. این خیلی خوب است که شما می توانید صدای یک اگزوز کوچک اضافه را انتخاب کنید و صدایی که می شنوید باعث می شود خواهان این خودرو باشید.
  • دلیل اینکه آئودی الگوی طراحان داخلی خودرو است :
    صندلی های اسپرت با چرم انتخابی Valcona و تزئینات Alcantra و پوشش فرمان عالی  RS7 است. اتاق صندلی های عقب کمی تنگ ولی قابل تحمل است.
  • همان طور که در دور Daytona ما فقط برای یک دور رفتیم و موفق شدیم 164 مایل بر ساعت را در همان دور، قبل از سوخت گیری طی کنیم و ABS را برای ایستگاه اتوبوس آزمایش کردیم. موتور همچنان سخت کار می کرد.ما درمورد دقیق بودن اطلاعات سرعت بالای 190 مایل در ساعت کمی شک داریم.
  • در حالیکه ترمزهای سرامیکی عظیم کارشان را انجام دادند، ما زمان خنک شدن به آنها ندادیم و با ترکیب 4500 پوند وزن و 164 مایل بر ساعت سرعت به نظر می رسید ترمزهای جلو به آتش کشیده شدند. نه،واقعا. سپس آنها باید در آب خنک شوند. به ما گفته شد که این امر برای ترمزهای سرامیکی غیرعادی نیست. در اولین بار آنها برای سوختن برخی از ناخالصی ها در 800 درجه می سوزند و پس از آن ترمزها به خوبی کار می کنند. اما مطمئنا ما از کارمندان IMSA رولکس اخطارهای زیادی برای جاده های ناهموار دریافت کردیم.

شاهکار RS7 یک ماشین کم عیب و نقص است برای کسی که می خواهد به راحتی مدت زمان بسیار طولانی رانندگی کند، رانندگی روزانه در طول هفته، خودروی پر توان جاده ای برای اخر هفته ها.اما کاملا شایسته ی دره های تنگ و سنگ فرش های 365 روز سال نیز می باشد. آئودی هم مانند مرسدس AMG و BMW M ضربه تند و شدیدی مانند کمی خون دادن میزند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
عملکرد چرخش سریع در Audi RS7 2016
توضیحات
در بررسی عملکرد های Audi RS7 2016 به سیستم ترمز های سرامیکی این خودرو می توان اشاره کرد. البته عملکرد ضعیف آن در سنگ فرش ها را نباید نادیده گرفت.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده