آشنایی با ابعاد رایج تبلت های مختلف 

0
96
ابعاد رایج تبلت‌

این روز ها در میان مردم استفاده از تبلت ها بسیار باب شده است و هچنین بعضی از افراد که ابعاد صفحه نمایش گوشی های هوشمند دیگر برایشان جذابیتی ندارد به سراغ استفاده از تبلت ها با صفحه نمایش های بزرگتر از یک گوشی هوشمند می روند .در این مقاله چند نمونه از ابعاد رایج تبلت ها در بازار را معرفی کرد ایم که عبارت اند از :

تبلت های هفت الی هشت اینچی ( تبلت های کوچک )

ابعاد رایج تبلتیکی از ابعاد رایج تبلت ها در بازار ، تبلت ها با صفحه نمایش هفت الی هشت اینچ می باشد که جز تبلت های تقریبا کوچک دسته بندی می شوند این تبلت ها به دلیل کوچکی وسبکی در بین کاربران بسیار پر طرفدار می باشد  زیرا به راحتی می توانید به یک دست با آن کار کنید و به خوبی در جیبتان جا می شود اما نباید از این نوع تبلت ها توع قدرت بسیار زیاد داشته اشید . تبلت های کوچک یشتر در زمینه های وبگردی و همچنین خواندن کتاب و مقاله مورد استفاد قرار می گیرند .

در بین برند های معتبر تبلت ها ، هر چه ابعاد تبلت کوچکتر می شود ، قیمت آن هم کاهش می یابد پس یکی دیگر از این که این تبلت ها با ابعاد هفت الی هشت اینچ پر طرفدار هستند ، قیمت مناسب آن می باشد .

تبلت های نه الی ده اینچی ( متوسط )

ابعاد رایج تبلتیکی از بهترین ابعاد در بین ابعاد رایج تبلت ها در بازار تبلت های متوسط می باشند که از تبلت های کوچک بسیار بهتر و با کیفیت تر هستند. تبلت های نه الی ده اینچی از صفحه نمایش برگتر و همچنین رزولیشن بسیار بالا می باشند . در بین تبلت ها ، تبلت های با سایز متوسط ، برای دیدن فیلم ها و عکس ای فول اچ دی و همچنین بازی های با کیفیت بسیار مناسب می باشند و همچنین سرعت پردازش بسیار بالایی دارد و همین امر اعث می شود که بازی و یا فیلم لذت بخش تر شود .

تبلت هایی با این سایز ، به علت این که دارای صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت تر هستند ، باتری های با ظرفیت بیشتر را نیز باید در خود جای دهند

تبلت های بزرگ تر از 10.1 اینچی ( بزرگ )

ابعاد رایج تبلتاین تبلت ها جز تبلت های بزرگ دسته بندی می شوند که کارایی و کیفیت فوق العاده ای دارند اما متاسفانه آمار تولید بسیار کمی دارند ؛ به جرات می توان گفت این تبلت ها ، قابلیت استفاده به عنوان کتمپیوتر و تبلت را به طور هم زمان دارد و به عنوان هیبریدی یا ترکیبی یاد می‌شود چرا که صفحه نمایش بزرگ‌تر ، قدرت بیشتر و غالبا صفحه کلید‌های سخت افزاری ، از این تبلت‌ها دستگاهی همه کاره ساخته‌اند. از نظر قیمت ، این ابزارک‌ها یا بهتر است بگوییم ابزار‌ها، بهای بیشتری نسبت به مدل‌ های کوچک تر خواهند داشت.

خلاصه مقاله
نام مقاله
آشنایی با ابعاد رایج تبلت‌ های مختلف 
توضیحات
ابعاد رایج تبلت ها در بازار به طور کلی به سه قسمت تبلت های کوچک ، متوسط و بزرگ تقسیم می شود که دراین مقاله در مورد هرکدام از این ابعاد توضیحات مختصری
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده