معرفی بازار فرش هفت تیر

0
1767
بازار فرش هفت تیر

یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده در طراحی منازل ، فرش می باشد. در بین ایرانی ها فرش از جایگاه والایی برخوردار است . ایران مهد تولید فرش و قالی های نفیس و بسیار ارزشمند دستباف می باشد که در سراسر جهان شهرت دارد . فرش دستباف ایرانی به دلیل کیفیت بسیار بالا قیمت به نسبت بالایی هم دارد به همین دلیل شاید خیلی از افراد به دلیل بالا بودن قیمت از خرید این نوع فرش ها اجتناب کنند و به سراغ خرید فرش های ماشینی که دارای قیمت مناسب تر هستند بروند . حالا باید بدانیم که فرش ماشینی مرغوب و با کیفیت که دارای کیفیت قابل قبول باشد کدام است ؟ برای خرید این محصولات به کجا باید مراجعه کرد ؟ و بسیاری از سوالات مختلف که در ذهن هر فرد شکل می گیرد . یکی از مراکزی که شما می توانید برای خرید فرش ماشینی مناسب به آن مراجعه کنید بازار فرش هفت تیر است.

بازار فرش هفت تیر تهران یکی از معتبر ترین مراکز خرید فرش مخصوصا فرش های ماشینی مرغوب می باشد که به راحتی شما می توانید طرح و نقش مورد علاقه ی خود را به راحتی در فروشگاه های این بازار تهیه نمایید .

وقتی شما در خیابان هفت تیر تهران قدم می زنید عمدتا مغازه هایی با صنف فرش را مشاهده می کنید. اما در لا به لای آن ها مغازه هایی که به فروش مانتو و البسه مشغول باشند هم دیده می شود ؛ اما به دلیل ازدیاد مغازه های فروش فرش در این راسته ، این خیابان به بازار فرش هفت تیر شهرت یافته است.

محصولاتی که در بازار فرش هفت تیر به فروش می رسد دارای کیفیت و جنس فق العاده ای می باشند و همه جز برند های معتبر ایران محسوب می شوند .

بازار فرش هفت تیربرخی از فروشگاه های مطرح موجود در این مکان :

  • فرش نگین
  • فرش زمرد مشهد
  • ستاره طلایی دلیجان
  • ستاره کویر
  • فرش خاطره
  • فرش مهستان
  • فرش فرهی

به جرات می توان گفت محصولات این شرکت ها از لحاظ کیفیت دست کمی از فرش دستباف ایرانی ندارند و جز بهترین فرش های ماشینی در ایران محسوب می شوند. شما به سادگی با مراجعه به میدان هفت تیر تهران می توانید به این مجموعه فروشگاه ها دسترسی داشته باشید.

خلاصه مقاله
نام مقاله
معرفی بازار فرش هفت تیر
توضیحات
یکی از بهترن مراکز برای خرید فرش های ماشینی ، بازار فرش هفت تیر واقع در میدان هفت تیر تهران می باشد که در این بازار بهترین فرش های ماشینی را با بهترین کیفیت
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده