معرفی گل آهار رونده – گیاه پوششی

0
2232
گل آهار رونده

نام علمی این گل “سان ویتالیا پراکوبنس” است. گل بسیار زیبایی برای پوشش سطح زمین می باشد. این گیاه از دانه پرورش میابد، و جذابیت و زیبایی که دارد را تا آخر فصل تابستان ارائه می دهد. گل آهار رونده یک گیاه کم رشد است و قد رشد آن از 12 تا 18 اینج می باشد که پس از کاشت زمین را سرتاسر تابستان پوشش می دهد. گل های این گیاه توپ های نارنجی یا زرد رنگ با پرچم های سیاه هستند که مانند گل های آفتاب گردان کوچک به نظر می رسند.

هنگامی که گل آهار رونده زیر نور کامل خورشید کاشته شوند، شگوفه های بسیار زیاد و جذابی می دهند. آنها نور کامل، خاک شنی و زهکشی شده را ترجیح می دهند. بهترین رشد و گلدهی خود را در مناطقی با تابستان های گرم و معتدل دارد. این گیاه رونده برای کاشت در گلدان های آویز بسیار مناسبند، همه کسانی که گل می کارند می دانند که این گل ها را باید در لبه راه ها کاشت تا به خوبی زمین را پوشش دهند.

برای گرفتن بهترین نتیجه بذر گل آهار رونده را مستقیما در باغچه کاشته، 1 الی 2 هفته پیش از آخرین شبنم ها آنها را می کاریم. پس از 4 تا 6 هفته که از کاشت آنها بگذرد قسمت هایی از سطح باغچه را با نهال های کوچک می پوشاند که ممکن است در همه جای باغچه به خوبی پراکنده نشوند. نم دار کردن سطح خاک به رشد آنها کمک می کند. آنها برای رشد به نور زیادی نیاز دارند. از رطوبت خاک پس از کاشت دانه ها اطمینان حاصل کنید زیرا که خشکی بیش از حد خاک مانع جوانه زدن دانه ها می شود.

اگر به کاشت گیاهان پوششی علاقه دارید، گل آهار رونده با شکوفه های زیبا و روش کاشت آسانی که دارد انتخاب مناسبی خواهد بود.

خلاصه مقاله
نام مقاله
معرفی گل آهار رونده – گیاه پوششی
توضیحات
گل آهار رونده یک گل بسیار زیبا برای پوشش سطح باغچه می باشد که شکوفه های این گل بسیار زیبا و جذاب است و روش کاشت آن بسیار آسان و بی دردسر است.
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده