نکات طراحی اتاق ناهار خوری

0
385
طراحی اتاق ناهار خوری

با در نظرگرفتن اینکه اتاق ناهار خوری شما اولین مکان برای پذیرایی از مهمانان می باشد، لذا باید یکی از مهمترین قسمت های مجذوب کننده خانه باشد پس باید در طراحی اتاق ناهار خوری نهایت دقت به عمل آید. همه این ها با استفاده ازچند ترفند کوچک ، اتاق ناهار خوری شما را جذاب می کند ، مانند استفاده از صندلی با تودوزی جدید و یا استفاده از قاب عکس ها و پوسترها بر روی دیوار.

شما می توانید در طراحی دکوراسیون اتاق ناهار خوری کمی جسورتر باشید، بنابراین با استفاده از پارچه های به رنگ روشن یا طرح دار در صندلی ناهار خوری تودوزی شده، پرده های لوکس و یک رومیزی طرح دار ساده جذابیت را به فضای اتاق خود ببخشید. سعی کنید وسایل از حیث رنگ با یکدیگر هماهنگ باشند.

هنگامی که فضای داخل کمد مهم است و نمی خواهید قطعه های بزرگ اثاثیه نظم اتاق را مختل کند از قفسه بندی دیواری استفاده کنید. این یک فرصت برای نمایش کلکسیون ،ظروف چینی خوب و قطعات مرغوب است، که به اتاق کمی ماهیت خواهد بخشید. اگر اتاق ناهارخوری شما دارای فضای کافی است، از یک تقسیم کننده اتاق به شکل قفسه کتاب استفاده کنید، که یک حس صمیمیت ایجاد شود و همچنین به عنوان یک فضای زینتی برای نمایش کتاب ها و سایر اشیاء استفاده شود.

در طراحی اتاق ناهار خوری ایتدا به خوبی به طرحی که می خواهید در اتاق ناهارخوری ایجاد کنید فکر کنید، به سادگی با انتخاب یک رنگ نشاط بخش و یا نقاشی زیبا می توانید در فضای اتاق ناهارخوری خود  تغییرات ایجاد کنید. اگر اتاق به طور عمده برای عصرانه استفاده می شود انتخاب رنگ های زنده بهترین گزینه هستند، یک رنگ زرد دلباز و روشن یا سبز مایل به زرد می تواند اتاق را  به یک فضای مجذوب کننده در طول روز تبدیل  کند.

اتاق ناهارخوری با پرده طرحدار آبی

طراحی اتاق ناهار خوریاز یک پارچه براق برای پرده رومی و روکش های صندلی استفاده کنید تا اتاق ناهارخوری خود را نشاط بخش.

قفسه بندی تزئینی برای طراحی اتاق ناهار خوری

طراحی اتاق ناهار خوریبرای نمایش ظروف شیشه ای و چینی مورد علاقه خود ازقفسه بندی تزئینی مناسب استفاده کنید. این قفسه های چوبی به رنگ صورتی کمرنگ ظاهری زیبا را به طرح ساده اتاق ناهارخوری اضافه می کنند.

گالری بر دیوار اتاق ناهارخوری

طراحی اتاق ناهار خورییک گالری بر روی دیوار ایجاد کنید تا یک اتاق ناهارخوری بی روح و کمرنگ را زیباتر کنید. عکس های خانوادگی را با هم دسته بندی کنید یا پوسترهای عکاسی در قاب های سیاه انتخاب کنید تا اینکه گالری روی دیوار هنری تر احساس شود.

استفاده از کمد در اتاق ناهارخوری

ظروف ، لیوان ها و ابزار آشپزخانه  را در یک قفسه ظروف سنتی  اتاق ناهارخوری قرار دهید و جهت تزئین از یک چراغ رومیزی و وسایلی شیک استفاده کنید.

طراحی اتاق ناهار خوری با لوستری زیبا

طراحی اتاق ناهار خورییک لوستر زیبا بالای میز ناهارخوری سبک زیبای سوئدی را به اتاق ناهار خوری اضافه می کند. جهت انعکاس نور از ظروف شیشه ای و آینه بزرگ استفاده کنید.

رومیزی رنگارنگ اتاق ناهارخوری

طراحی اتاق ناهار خوریاز پارچه ای زیبا برای رومیزی خود استفاده کنید. چراغ های آویز فیروزه ای بسیار زیبا هستند.

اتاق ناهارخوری زرد کمرنگ

طراحی اتاق ناهار خوریاتاق ناهارخوری خود را با یک رنگ سایه روشن روی دیوار تغییر بدهید. رنگ زرد طلایی انتخاب عالی برای وسایل چوبی ساده است.

طراحی اتاق ناهار خوری با وسایل به سبک قدیمی 

طراحی اتاق ناهار خوریبرای یک ظاهر غیرمتعارف در اتاق ناهارخوری وسایلی به سبک قدیمی و به رنگ روشن انتخاب کنید.

طراحی اتاق ناهار خوری با نیمکت چوبی

طراحی اتاق ناهار خوریمیز و صندلی سنتی اتاق ناهارخوری خود را با یک نیمکت چوبی برای داشتن ظاهر ساده و زیبا جایگزین کنید. در این ناحیه از اتاق ناهارخوری یک طرح  به رنگ روشن برای وسایل چوبی بسیار مناسب است.

صندلی های اتاق ناهارخوری

طراحی اتاق ناهار خوریبه روز رسانی کردن مبلمان موجود توسط صندلی هایی با تودوزی جدید به همراه پارچه های جدید و شیک و آراستن پنجره ها با پرده های متناسب یک طرح ایده آل را پدید می آورند.

خلاصه مقاله
نام مقاله
نکات طراحی اتاق ناهار خوری
توضیحات
به طور کلی اتاق ناهار خوری هر خانه یکی از مهم ترین بخش های آن خانه می باشد به همین علت در طراحی اتاق ناهار خوری باید بسیار ذوق و سلیقه به خرج داد
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده