نقد و بررسی هیوندای الانترا لیمیتد ۲۰۱۷

0
187
هیوندای الانترا لیمیتد 2017

خودرو های سواری در کلاس SUV شاید دارای طرفداران بیشتری باشد اما افرادی خودرو های سدان را به شاسی بلند ها ترجیح می دهند . حالا اگر بخواهیم یک خودروی سدان زیبا ، کاربردی ، کم مصرف و اقتصادی خریداری کنیم انتخاب مناسب چیست ؟ باید به سراغ کدام یک از شرکت های خودرو سازی برویم تا یک خودروی با کیفیت و باب سلیقه ی هر فردی را پیدا کنیم ؟ شاید هیوندای بتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در سال 2017 این کمپانی دست به ساخت جدید ترین محصول خود یعنی هیوندای الانترا لیمیتد 2017 زد که یک خودرو ی فوق العاده و پرطرفدار می باشد.

در این راهنمای خرید خودرو به معرفی و بررسی کامل هیوندای الانترا لیمیتد 2017 جدیدترین محصول هیوندای می پردازیم تا شما عزیزان به خوبی با این خودروی با کیفیت آشنا شوید .

هیوندای الانترا لیمیتد 2017در نسخه ی جدید هیوندای النترا تغییرات بسیاری برای بهبود کیفیت این خودرو انجام شده است . تغییراتی از قبیل استایل بیرونی جدید، کابین باکیفیت‌تر، پیشرانه‌های جدید، ساختار مستحکم‌تر و تکنولوژی‌های به‌روزتر و … می باشد که باعث افزایش اعتبار این شرکت شده است .

تجهیزات و آپشن ها هیوندای الانترا لیمیتد 2017

این خودرو با توجه به قیمت مناسبی که دارد ، دارای تجهیزات بسیار مناسب و کاربردی ای می باشند که بسیار کاربردی و مناسب می باشند .

هیوندای الانترا لیمیتد 2017برخی از امکانات و آپشن های این خودرو عبارت اند از :

 • فرمان تا شونده به صورت تلسکوپی
 • رادیوی ماهواره‌ای
 • CD پلیر
 • سیستم صوتی با شش بلندگو
 • چراغ‌های عقبی LED
 • صندلی‌های چرمی
 • صندلی راننده با تنظیمات برقی
 • پورت USB دوم برای شارژ
 • جزئیات کرومی بیشتر
 • سیستم بلو لینک هیوندای

موارد برجسته‌ی کابین هیوندای الانترا لیمیتد 2017

به طور کلی وقتی شما برای بار اول به این خودرو نگاه می کنید متوجه می شوید که کمی بزرگتر از حد معمول می باشد و این مسئله به ذهن خلاق طراح اشاره دارد که به منظور افزایش فضای کابین برای سرنشینان ، این خودرو را این گونه طراحی کرده است.

در کابین هیوندای الانترا لیمیتد 2017 ، تمامی اجای داخلی به خوبی و با طراحی بسیار زیبا به صورت کاملا منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نکته ی جالب این است که در هیچ جای خودرو اثری از پلاستیک بی کیفیت خشک مشاهده نخواهید کرد .

هیوندای الانترا لیمیتد 2017طراحی صندلی ای النترا به گونه ای است که مناسب برای سفر می باشد و سرنشینان بسیار راحت و در رفاه کامل می باشند و روکش صندلی های چرمی ای ک در این خودرو به کار رفته بسیار با کیفیت می باشد و حس خوبی را به سرنشینان منتقل می کند .

همچنین الانترا 2017 از آخرین سیستم اطلاعات سرگرمی سازگار با اپل کار و اندروید اتو سود می‌برد.

پیشرانه و مصرف سوخت هیوندای الانترا لیمیتد 2017

هیوندای الانترا لیمیتد 2017هیوندای الانترا لیمیتد 2017 مجهز به یک موتور دو لیتری ، چهار سیلندره می باشد این موتور توانایی دارد تا قدرتی برابر 147 اسب بخار ایجاد نماید همچنین هماهنگی این پیشرانه با گیربکس شش سرعته ی اتوماتیکی که بر روی این خودرو سوار است عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی دارد.

النترا 2017 تقریبا مصرف سوخت بسیارکم و قابل قبولی دارد به گونه ای که در طی آزمایشات مختلف این نتایج به دست آمده است که عبارت اند از :

 • مصرف سوخت شهری ( در صد کیلومتر ) : 8.4 لیتر
 • مصرف سوخت بزرگراهی ( در صد کیلومتر ) : 6.3 لیتر
 • مصرف سوخت ترکیبی ( در صد کیلومتر ) : 7.3 لیتر

هیوندای الانترا لیمیتد 2017نتیجه‌گیری

به طور کلی این خودرو دارای قیمت مناسب و ظاهر شیک بوده و راحتی بالا و مصرف سوخت کمی دارد و با تمام این ویژگی ها دارای قیمت بسیار مناسب می باشد . الانترا با سواری آرام و لیست مناسبی از تجهیزات به خوبی در برابر بسیاری از رقیبان ایستاده است و به رقابت می پردازد وقتی شما پشت فرمان این خودرو می نشینید متوجه سواری بسیار نرم و بی سر و صدا ی این خودرو خواهید شد همچنین در سرعت های بالا هیوندای الانترا لیمیتد 2017 هیچ گونه لرزش و صدای اضافه ای تولید نیم کندو این مسئله باعث افزایش اعتماد به نفس راننده خواد شد .

نقاط قوت: مصرف سوخت کم، کیفیت بالای کابین
نقاط منفی: قدرت پیشرانه

خلاصه مقاله
نام مقاله
نقد و بررسی هیوندای الانترا لیمیتد 2017
توضیحات
همه ی افراد به خوبی با محصولات با کیفیت کمپانی هیوندای آشنایی کامل دارند امروز در این مقاله به نقد و بررسی هیوندای الانترا لیمیتد 2017 پپرداخته ایم
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده