معرفی و بررسی کیا کادنزا ۲۰۱۷

0
251
کیا کادنزا ۲۰۱۷

کمپانی خودرو ساز کیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودو های با کیفیت می باشد که در چند سال اخیر فعالیت های چشمگیری داشته است . این کمپانی فعالیت خود را مختص به تولید یک کلاس خودرو نکرده است و در کلاس های گوناگون اقدام کرده است و بسیار موفق بوده است امروز می خواهیم در این راهنمای خرید خودرو یکی از بهترین خودروهای تولید شده درکلاس سدان توسط کیا موتورز با نام تجاری کیا کادنزا ۲۰۱۷ را مورد بررسی قرار دهیم .

طراحی ظاهری کیا کادنزا ۲۰۱۷

طراحی ظاهری کیا کادنزا ۲۰۱۷ بسیار هوشمندان و جالب می باشد به گونه ای که شما اگر از هر زاویه ای به آن نگاه کنید چهره ی خودرو بسیار جذاب به نظر می آید . رنگی که برای بدنه ی کیا کادنزا ۲۰۱۷ به کار رفته است از بهتر و با کیفیت ترین نوع رنگ موجود می باشد که با اجزا کرومی آمیخته شده است و زیبایی خاصی به خودرو بخشیده است .

کیا کادنزا ۲۰۱۷همچنین چراغ‌های LED به شکل Z و همینطور مه‌ شکن‌های چهارتایی، یکپارچگی خوب و ترکیب متناسبی را ایجاد کرده‌اند.

در قسمت پشت خودرو نیز طراح همانند بخش جلویی ، بسیار هوشمندانه عمل کرد است در چراغ های عقب نیز ال ای دی ها به شکل Z قرار گرفته اند که بسیار زیبا می باشد .

کیا کادنزا ۲۰۱۷همچنین هماهنگی جالب اگزوز ها با سپر نیز نمای بسیار خاصی را به قسمت عقب خودرو بخشیده است به طور کلی این خودرو ی فوق العاده از لحاظ زیبایی خارجی نمره ی قابل قبولی را دریافت می کند .

طراحی کابین کیا کادنزا ۲۰۱۷

وقتی که شما داخل کابین این خودرو می نشینید متوجه می شوید که طراح در بخش داخلی نیز همانند بخش خارجی خوب عمل کرده است و چیزی کم نگذاشته است. در این قسمت اجزاء بسیار باکیفیت داشبورد با تزئینات چوبی تیره رنگ براق و همینطور صندلی‌های بزرگ و جادار به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و زیبایی خیره کننه ای را به داخل کابین بخشیده اند .

کیا کادنزا ۲۰۱۷فاصله ی بین صندلی های جلو و عقب ب گونه ای طراحی شده است که به خوبی برای سرنشینان عقب فضای کافی وجود داشته باشد و در مسافت های طولانی مدت دچار مشکل نشوند .

همچنین در داخل کابین یک سیستم سرگرمی به همراه یک مانیتور 8 اینچی تعبیه شد است که به بهترین شکل نیازهای چند رسانه‌ای، قابلیت‌های ترافیکی و ارتباطی را برای سرنشینان آن فراهم کند.

پیشرانه و عملکرد

کیا کادنزا ۲۰۱۷ مجهز به یک موتور 3.3 لیتری به همراه شش سیلندر می باشد که می تواند قدرتی معادل 290 اسب بخار ایجاد نماید که این قدرت برای یک خودرو در کلاس سدان بسیار عالی است .

کیا کادنزا ۲۰۱۷یکی از بهترین قطعات به کار رفته در این خودرو گیربکس 8 سرعته ی اتوماتیک می باشد که بسیار خوب و نرم عمل می کند و هماهنگی بسیار عالی ای با پیشرانه ی خودرو دارد به همین علت عملکرد کلی خودرو بسیار خوب و شگفت انگیز می باشد .

تنها ایرادی که شاید بتوان به این خودرو ی با کیفیت گرفت این است که با توجه به مصرف سوخت آن ، نمی توان آن را ر دسته خودرو های کم مصرف قرار داد. کیا کادنزا ۲۰۱۷ به طور کلی در هر صد کیلومتر در سیکل ترکیبی حدودا 10.2 لیتر بنزین مصرف می کند .

سیستم تعلیقی که در این خودرو به کار گرفته شده است بسیار نرم و روان است و عملکرد بسیار مناسبی را در شرایط مختلف به نمایش می گذارد .

به طور کلی با چشم پوشی از میزان مصرف سوخت این خودرو ، کیا کادنزا ۲۰۱۷ از لحاظ فنی عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی را دارد .

 آپشن های ایمنی کیا کادنزا ۲۰۱۷

کیا کادنزا ۲۰۱۷در بخش بدنه ی این خودرو از سازه ای بسیار سبک و با مقاومت بالا استفاده شده است که دفع کننده ی بسیاری از ضربات وارده به خودرو می باشد همچنین علاوه بر این مورد از لحاظ ایمنی دارای آپشن های دیگری همچون موارد زیر می باشد .

  • سیستم کمکی رانندگی بین خطوط و حسگر نقاط کور
  • سیستم کمکی شروع حرکت در شیب
  • سیستم کنترل کشش (TCS)
  • کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)
  • سیستم ترمز ABS+EBD
  • حسگر تشخیص موانع در جلو
  • سیستم ترمز کمکی (BAS)
  • سنسور پارک خودرو
  • دوربین عقب

کیا کادنزا ۲۰۱۷جمع بندی

به طور کلی کیا کادنزا ۲۰۱۷ یکی از مقاوم ترین و با کیفیت ترین خودرو هایی می باشد که توسط کمپانی کیاموتورز تولید شده است . این خودرو دارای آپشن ها و امکانات رفاهی فوق العاده می باشد . از لحاظ سیستم فنی هم دارای یک موتور بسیار پر قدرت و با کیفیت است که با چشم پوشی از میزان مصرف سوخت این خودرو می توان آن را در دسته ی بهترین خودرو های سال 2017 قرار داد.

خلاصه مقاله
نام مقاله
معرفی و بررسی کیا کادنزا ۲۰۱۷
توضیحات
کیا کادنزا ۲۰۱۷ یکی از جدید ترین و پرفروش ترین خودرو های تولیدی کیاموتورز می باشد که در سال 2017 روانه بازار شد . در این مقال به بررسی آن پرداخته ایم
نویسنده
منتشر کننده
حجره نما
لوگوی منتشر کننده